$
הייטק והון סיכון

פלטפורמת הצ'ט kik מגייסת 125 מיליון דולר במטבע דיגיטלי

החברה גייסה כבר 50 מיליון דולר במכירה מוקדמת למשקיעים; כל פיתוח הארנק הווירטואלי של הפלטפורמה יבוצע בארץ ויתבסס על מטבע ה-Kin

מאיר אורבך 11:2530.08.17

פלטפורמת הצ'ט Kik מגייסת 125 מיליון דולר במכירת מטבע וירטואלי. החברה כבר גייסה 50 מיליון דולר במכירה מוקדמת למשקיעים נבחרים דוגמת בלוקצ'יין קפיטל, פנתרה קפיטל ופוליצ'יין קפיטל - הקרן שהוקמה להשקעות בלוקצ'יין, שמאחוריה עומדת סקויה ארה"ב ואנדריסן הורוביץ ויוניון סקוור.

 

 

כל פעילות המטבע הדיגיטלי של החברה מבוצעת מישראל באמצעות חברת ראונדס שקנתה בשנה שעברה. הפעילות של פלטפורמת הצ'טים בישראל מנוהלת על ידי דני פישל. בשיחה עם "כלכליסט" אמר פישל: "כל הפיתוח של הבלוקצ'יין והארנק הווירטואלי מבוצע בארץ. אנחנו מרחיבים את מרכז הפיתוח ולוקחים על עצמנו את פיתוח המוצר והטכנולוגיה".

 

דני פישל, מנהל הפעילות בישראל דני פישל, מנהל הפעילות בישראל צילום: Kik ישראל

 

 

"אנחנו כ-40 אנשים היום בארץ ואנחנו מתכוונים להרחיב את המרכז בצורה משמעותית בשנה הקרובה כדי לנהל את המטבע החדש. הכסף ישמש לפיתוח של בניית האקוסיסטם של המטבע החדש", הוסיף.

 

Kik יצרה את Kin (קין) כטוקן ERC20 בבלוקצ'יין את'ריום; בסופו של דבר יביא קין ליצירת אקוסיסטם של שירותים דיגיטליים מבוזרים באמצעות Kin Rewards Engine, כלכלת מטבעות קריפטוגרפיים חדשנית שנועדה לקדם את השימוש בקין כמטבע של כולם ויונפק על ידי קרן Kin Foundation.

 

"אנחנו עומדים בפני צעד נוסף לקראת השקת קין ושילובו ב-Kik. זה יהיה האימוץ הראשון של מטבע דיגיטלי הפונה לכולם", אמר טד ליווינגסטון, מייסד ומנכ"ל Kik Interactive. "קין יאפשר חוויות חדשות בתקשורת, במידע ובמסחר בתוך Kik ויספק את היסודות לאקוסיסטם חדש ומבוזר של שירותים דיגיטליים במקביל ליצירת מודל עסקי הוגן ובר קיימא בשוק".

 

 

"Kik היא חברת המיינסטרים הראשונה שנכנסת למרחב המטבעות הדיגיטליים. זהו רגע מכונן לתעשייה", אמר ריאן זורר, מנהל ושותף בקרן הגידור פוליצ'יין קפיטל המתמחה במטבעות דיגיטליים. "התרשמנו מגישתה היסודית של Kik ליצירה ומכירה של קין. אנו בטוחים שהצוות יממש את חזונו להקמת אקוסיסטם מבוזרת של שירותים דיגיטליים המתבצעים עם קין".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x