שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

גולדמן זאקס מובילה גיוס של 44 מיליון דולר ב-Redis Labs

החברה הישראלית פיתחה טכנולוגיית ניהול מסדי נתונים ויש לה אלפי לקוחות ארגוניים ברחבי העולם. בסבב הגיוס השתתפו גם כרמל ונצ'רס, ביין קפיטל ו-Dell

הגר רבט 09:2222.08.17
חברת הביג דאטה הישראלית רדיס לאבס הודיעה הלילה על השלמת סבב D בסך 44 מיליון דולר אותה הובילה קרן ההשקעות של גולדמן זאקס, שזו השקעתה הראשונה בחברה. בסבב השתתפו גם המשקיעים הקיימים כרמל ונצ'רס, Bain Capital Ventures ו-Dell Technologies Capital. סך ההשקעות בחברה, כולל הגיוס הנוכחי, מסתכמות ב- 86 מיליון דולר.

 

 

 

החברה פיתחה טכנולוגיה לניהול מהיר במיוחד של מסדי נתונים, שמבוססת על Redis - קוד פתוח פופולרי במסדי נתונים מסוג NoSQL. רדיס ייחודית בין מסדי הנתונים NoSQL בכך שהיא היחידה שרצה כולה בזיכרון (in memory) ובנויה באופן מבוזר שמאפשר מהירות של פי אלף מבסיסי נתונים אחרים שרצים על דיסק כמו CouchBase או קסנדרה.

 

עופר בנגל ויפתח שולמן, מייסדי החברה עופר בנגל ויפתח שולמן, מייסדי החברה

 

 

מהחברה נמסר כי היא הציגה גידול של 70% בהכנסות הרבעון האחרון ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה, וכי טכנולוגיית ניהול מסדי הנתונים Redis היא טכנולוגיית הביג דאטה הצומחת ביותר בעולם.

 

עופר בנגל, מנכ"ל החברה ומייסד משותף, אמר: "ההשקעה תסייע לנו בהמשך החדירה שלנו לשוק ותאפשר לנו לעמוד בדרישה הגואה לפתרון מקיף, איכותי ומהיר בכל העולם ובכל תחום עסקי".

 

"רדיס לאבס מיצבה עצמה כמובילת שוק והיא מצליחה להתמודד עם האתגרים המורכבים ביותר בעולמות ניהול הנתונים לארגונים גדולים. אנו בציפיה גדולה לקחת חלק בהמשך פיתוח החדשנות ומגמת בצמיחה של רדיס לאבס", אמר כריסטיאן רסץ', דירקטור בכיר ב- Goldman Sachs Private Capital Investing.

 

 

 

"אנו חוזים במומנטום מרשים בפעילות העסקית של רדיס לאבס ברבעונים האחרונים", אומר רונן ניר שותף בכרמל וונצ'ורס. "ארגונים ומפתחים כאחד מתחילים לגלות את הפוטנציאל האדיר במערכות של ראדיס". החברה הוקמה ב-2011 על ידי עופר בנגל ויפתח שולמן והיא משרתת יותר מ-70 אלף חשבונות, בהם 7,400 ארגונים בינלאומיים

בטל שלח
    לכל התגובות
    x