$
חדשות טכנולוגיה

רכישה ראשונה בישראל ל-WeWork - הסטארט-אפ Unomy

הפלטפורמה שפיתחה Unomy נועדה לסייע לאנשי מכירות להתחבר ללקוחות פוטנציאליים; ב-WeWork עשו שימוש במוצר לפני שרכשו את החברה; 20 עובדי הסטארט-אפ יצטרפו למשרדי WeWork בתל אביב

הגר רבט 09:0811.08.17

רכישה ראשונה בישראל לחברת WeWork - הסטארט-אפ Unomy, שפיתח פלטפורמת מודיעין עסקי. סכום הרכישה ותנאי העסקה לא נמסרו.

 

WeWork ידועה אמנם בזכות פעילות השכרת חללי העבודה, אבל בחברה שמים דגש גדול על יצירת קהילות ומתן שירותים ארגוניים ללקוחות. למעשה, לקוחות ארגוניים (אנטרפרייז) מהווים כיום 30% מכלל לקוחות WeWork והמכירות החודשיות שלה, ובחברה מעוניינים להגדיל את מספרם.

 

הפלטפורמה שפותחה ב-Unomy נועדה לסייע לאנשי מכירות להתחבר ללקוחות פוטנציאליים, וב-WeWork עשו שימוש במוצר לפני שרכשו את החברה. בחברת חללי העבודה סבורים שהפלטפורמה תשמש אותם בצורה טובה יותר אם תהיה חלק מערך הכלים הפנימיים שלה, ותסייע לה בהגדלת מספר לקוחות האנטרפרייז ובשיפור השירות שמוצע להם.

 

Unomy הוקמה ב-2012 על ידי גל הר-צבי, דימה קוצין, יובל אמיר ואורי מנור. היא גייסה כ-2 מיליון דולר מ-AltaIR Capital, Janvest, LETA ומכמה אנג'לים והיא בוגרת החממה של מיקרוסופט. 20 עובדי החברה יצטרפו כולם למשרדי WeWork בתל אביב.

 

אדם נוימן אדם נוימן צילום: איי אף פי

 

ל-WeWork מרכז פיתוח בתל אביב, בראשו עומד רון גורה, סגן נשיא בכיר בחברה. WeWork, שהוקמה על ידי מיגל מקלבי ואדם נוימן הישראלי, פתחה את חלל העבודה הראשון שלה ב־2010 בסוהו שבניו יורק, תחת השם גרין דסק, ומאז הספיקה לצמוח ל־155 משרדים ב־36 ערים ברחבי העולם. היא מעסיקה כ־15 אלף עובדים ומחזיקה ביותר ממיליון מ"ר.

 

באפריל השנה חשפה החברה את מוצר התוכנה הראשון שלה - פלטפורמה שמקבצת מגוון רחב של שירותים לחברי הקהילה שלה, מתוכנת אופיס של מיקרוסופט ועד לשירותי הסעות שמספקת Lyft, כולם מוצעים בהטבות מיוחדות לחברי הקהילה. בדומה לחברות כמו אובר או Airbnb, WeWork מספקת אמנם שירות פיזי, אך מסתמכת על בסיס טכנולוגי מתקדם של מערכות מבוססות מחשוב ענן ויישומי בינה מלאכותית.

 

בתחילת החודש דווח כי ענקית מתחמי העבודה WeWork תקים חלל בעיר התחתית בחיפה, שייפתח בתחילת 2018 ויהיה הראשון בעיר. המשרדים החדשים יוכלו להכיל כ-600 משתמשים. ל- WeWork יש חללי עבודה בהרצליה, בבאר שבע וארבעה בתל אביב.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x