$
המדריך

מדריך כלכליסט

5 טריקים שיהפכו אתכם לאלופים בסנאפצ'ט

אפליקציית הצ'ט הפופולרית כוללת הרבה מאוד יכולות, כמו למשל לגרום לאמוג'י לרקוד ביחד אתכם בווידאו, להפוך את עצמכם לסטיקר ואפילו לבטל את תכונת ההודעות החד-פעמיות. מדריך זה ילמד אתכם להיות סנאפיסטים

יואב סטולר 20:2811.08.17

אפליקציית סנאפצ'ט כבר צברה כ-166 מיליון משתמשים פעילים ביום, ביניהם גם לא מעט ישראלים. אבל האם אתם יודעים לעשות עם אפליקציית הצ'ט את כל מה שהיא מאפשרת? מדריך זה ילמד אתכם חמישה טריקים פשוטים, שיעזרו לכם להיות סנאפיסטים מקצועיים, כמעט כמו תיכוניסטית ממוצעת.

 

 

1. ביטול מחיקת ההודעה בתוך 10 שניות

 

מנגנון המחיקה האוטומטית דרכו תבטיחו שההודעה, התמונה או הסרטון לא יישמרו לנצח, היה אחד המאפיינים הבולטים ביותר של סנאפצ'ט. באפשרותכם לבטל את הליך המחיקה שמתבצע בתוך 10 שניות מפתיחת ההודעה, ולהחליפו בכזה שיופעל לאחר סיום השהייה בשיחה. פשוט היכנסו לאפשרויות השיחה, לחצו על אפשרות ה-"play forever" ובחרו ב- "infinity".

 

סנאפצ'ט סנאפצ'ט

 

  

2. שתי ידיים זה מוגזם: כך תעשו זום כמו תותחים

 

אף אחד לא אוהב כשצריך להשתמש בשתי ידיים בכדי לבצע פעולה פשוטה בסמארטפון. בסאנפ הוסיפו תכונה שמאפשרת לכם לעשות זום באמצעות מחווה פשוטה של תנועת אצבע מלחצן הצילום לכיוון חלקו העליון של המסך. אמנם עלולה להתקבל תמונה מפוקסלת, אך באמצעות לחיצה על המסך תכלו להחזיר את הפוקוס; לחיצה כפולה תחליף בין המצלמות.

 

 

אפשר גם ביד אחת אפשר גם ביד אחת

 

 

3.  היפכו את עצמכם לסטיקר

 

במקום להשתמש באמוג'ים והסטיקרים שהועלו כברירת מחדל לאפליקציה, תוכלו ליצור כאלה משלכם. פשוט מצלמים תמונה, לוחצים על אייקון המספריים ומסמנים את האזור שאתם רוצים להפוך לסטיקר. עכשיו אפשר לשמור את הבחירה שלכם ולהשתמש בה.

 

מסמנים, בוחרים - ואתם סטיקר מסמנים, בוחרים - ואתם סטיקר צילום: Mashable

 

 

4. הקימו קבוצות צ'ט

 

איך שולחים הודעות למספר אנשים בו זמנית? בקלות: מתחילים צ'ט חדש, מוסיפים אליו משתמשים כפי שהייתם מוסיפים לצ'ט אחד-על-אחד ולוחצים על הפעלת השיחה. מיד לאחר מכן, בוחרים שם לקבוצה בחלקו העליון של המסך וסיימתם.

 

ביחרו חברים והיפכו אותם לקבוצה ביחרו חברים והיפכו אותם לקבוצה צילום: Mashable

 

 

5. תנו לאמוג'ים לרקוד

 

סנאפצ'ט היא אלופת האמוג'י והסטיקרים – ומאפשרת לכם ליצור כאלה שיזוזו ביחד איתכם, בזמן שיחת וידאו. כל שעליכם לעשות זה לצלם וידאו כרגיל ואז לבחור אמוג'י או סטיקר. במקום לשחרר אותם לחלל המסך, פשוט השאירו אותם לחוצים על האזור בפריים שאתם רוצים שיזוזו איתו וגיררו אותם בהתאם לתנועה המתבקשת.

 

הסטיקרים ינועו ביחד עם הווידאו הסטיקרים ינועו ביחד עם הווידאו צילום: Mashable

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x