שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

ממשלת ישראל משקיעה 10 מיליון שקל באתר "כל זכות"

האתר, שעד כה תפקד באופן עצמאי, עוסק בפירוט והנגשת הזכויות שמגיעות לאזרחי המדינה. במסגרת שיתוף פעולה מיוחד של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי והג'וינט, יורחבו תכני האתר ויתורגמו לערבית

עומר כביר 14:3107.08.17
אתר הזכויות האזרחיות "כל זכות" נכנס לשיתוף פעולה מרכזי עם ממשלת ישראל, במסגרתו יושקעו באתר 10 מיליון שקל כדי לפתח בצורה משמעותית את התכנים שמוצעים בו - כך הודיעו הבוקר משרד המשפטים והמשרד לשיוויון חברתי.

 

 

כל זכות מרכז במקום אחד ובצורה ברורה ונגישה את כל הזכויות שמגיעות לאזרחי המדינה ממשרדי ממשלה שונים, לפי נושאים – הטבות לחיילים משוחררים, זכויות להורים צעירים, הטבות למשפחות יחידניות ועוד. האתר, שפועל באמצעות חברה לתועלת הציבור (חל"ץ), תפקד עד כה באופן עצמאי והוביל בכוחות עצמו את הליך איסוף המידע ממשרדי הממשלה השונים, עיבודו והצגתו.

 

אתר כל זכות אתר כל זכות צילום: אתר כל זכות

 

 

במסגרת שיתוף פעולה ייחודי עם משרד המשפטים, המשרד לשיוויון חברתי והג'וינט, יושקעו 10 מיליון שקל באתר במהלך השנתיים הקרובות. שיתוף הפעולה נועד

לקדם את פעילות האתר מול משרדי הממשלה השונים ובניית ממשק עבודה שוטף עמם, הרחבת תחומי התוכן באתר ותרגומו לערבית.

 

 

 

"כל זכות הוקם לפני שבע שנים מתוך חזון של יישום טכנולוגיה מודרנית לצורך התמודדות מערכתית עם חוסר היכולת של תושבות ותושבי ישראל למצוא את דרכם בסבך המידע על זכויותיהם ועל הדרכים לממש אותן", אמר מנכ"ל האתר, אמתי קורן, בהודעה לעיתונות. "אנחנו גאים לשרת את המיזם המשותף ובטוחים שנוכל לשרת הרבה יותר תושבות ותושבים עם יותר מידע איכותי ביותר נושאים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x