$
חדשות טכנולוגיה

הטינדר של עולם העסקים: לינקדאין תחבר מנטורים למשתמשים

המנטורים יוצגו לגולשים בממשק דמוי אפליקציית ההיכרויות הפופולרית - ויוכלו לסייע למחפשי עבודה וקשרים לקבל הכוונה מקצועית. השירות הופעל בשלב זה בסן פרנסיסקו ואוסטרליה; בעתיד, יוכל כל משתמש להתנדב כמנטור

עומר כביר 14:0906.08.17

הטינדר של עולם העסקים: הרשת החברתית העסקית לינקדאין השיקה בסוף השבוע שירות שיחבר בין מנטורים לאנשים שמחפשים סיוע והכוונה בתחומים שונים. בשלב הראשון, יפעל השירות החדש בסן פרנסיסקו ובאוסטרליה.

 

 

לפי דיווח של TechCrucnch, השירות יתבסס על רשימת מנטורים שתרוכז על ידי הנהלת הרשת החברתית. משתמשים יוכלו לאתר מנטורים לפי תחומי עניין ולצמצם את הרשימה לפי משתנים כמו קרבה גיאוגרפית למשל. המשתמשים יוכלו לדפדף ברשימת המנטורים בממשק שדומה לשל אפליקציית הדייטינג טינדר, ולסמן עם אילו מנטורים הם מעוניינים ליצור קשר.

 

 

מרחיבה את השירות. לינקדאין מרחיבה את השירות. לינקדאין

 

 

המנטורים עצמם יוכלו לסנן מועמדים פוטנציאלים לפי משתנים כמו הקרבה אליהם ברשת (דרגה ראשונה או שנייה), מיקום גיאוגרפי או המוסד בו למדו. לדברי מנהל מוצרי הזהות בלינקדאין, הארי סריניוואסאן, בעתיד כל משתמש לינקדאין יוכל לבחור אם לשמש כמנטור. התקשורת בין הצדדים תתבצע דרך האפליקציה, כאשר כמובן יכולים המנטור והנחנך להיפגש גם בעולם הפיזי. בשלב זה לפחות, השירות יהיה זמין בחינם.

 

 

 

לדברי סריניוואסאן, פרויקט המנטורים נועד לענות על צורך של המשתמשים המנוסים של לינקדאין. "עשינו מחקר וגילינו שבין הדמויות הבכירות במאגר המשתמשים שלנו, 9 מתוך 10 אנשים אמרו שהם רוצים לתרום בחזרה", אמר. "מתן חזרה לקהילה זה כלי חזק מאוד. כולם קיבלו עזרה בדרך למעלה ועכשיו הם רוצים למצוא דרך לסייע לאחרים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x