$
אינטרנט

חדש: מוזילה Send - שליחת קבצים בגודל גיגה-בייט ללא העלאה לענן

תשכחו מדרופבוקס: מפתחת דפדפן פיירפוקס בוחנת כלי חדש שמאפשר לשלוח קבצים גדולים בממשק גרירה רגיל. לאחר השליחה, יהיה הקובץ זמין לצפייה במשך 24 שעות לפני שיימחק

יואב סטולר 13:3403.08.17

מוזילה הציגה את Send - שירות ניסיוני שמאפשר לשלוח קבצים של עד 1 גיגה-בייט מבלי להעלות ולאחסן אותם בענן.

 

 

השירות נחשף בבלוג הרשמי של מפתחת דפדפן פיירפוקס. הוא מיועד לגולשים שמאסו בעיכובים ובסיכוני האבטחה שבהעלאה ובשיתוף קבצים באמצעות שירותי ענן כדרופבוקס וגוגל דרייב.

 

 

 

 

הקבצים שנשלחו באמצעות Send יישארו זמינים לנמען עד 24 שעות מהעברתם ויימחקו לאחר שהורדו פעם אחת. כך אין צורך למחוק את הקובץ, לדאוג מפריצה עתידית או לחשוש ממגבלות מרחב האחסון.

 

 

שירות Send שירות Send

 

 

הרעיון אינו חדש לגמרי; שירות ג'מבו מייל הישראלי, למשל, מאפשר לשלוח קבצים בגודל של עד 5 גיגה-בייט. ואולם, הממשק הפשוט של Send הוא שהופך אותו למסקרן: מספיק רק לגרור את הקובץ ולשחררו על גבי המסך כדי להתחיל בהעלאתו. בסיום הפעולה, יקבל המשתמש לינק להורדה, אותו אפשר לשלוח לנמען.

 

 

 

בתוך כך, הציגה מוזילה שני חידושים נוספים בדפדפן שלה: שירות חיפוש קולי וכלי לכתיבת פתקים בדפדפן. החיפוש החדש נקרא Voice Fill והוא עדיין בשלבי פיתוח. מוזילה הזמינה את המשתמשים להתנסות בו ולסייע לה בשכלול המערכת.

 

חיפוש קולי חיפוש קולי

 

 

תוסף הפתקים נקרא Notes והוא מזכיר מאוד את Google Keep. תוכלו לכתוב בו פתק וליצור רשימות על הדפדפן תוך כדי גלישה. בעתיד תתווסף לשירות יכולת סנכרון תוכן ברשימה.

 

יישום הפתקים של מוזילה יישום הפתקים של מוזילה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x