$
חדשות טכנולוגיה

בלעדי לכלכליסט

גולדמן זאקס ישקיע בחברת ניהול הנתונים הישראלית Redis Labs

בנק ההשקעות האמריקאי ישתתף בסבב הגיוס השלישי של Redis Labs שבו תגייס החברה 25–30 מיליון דולר. בסבב הנוכחי ישתתפו גם המשקיעים הקיימים ביין קפיטל של מיט רומני, קרן ההון סיכון הישראלית כרמל ונצ'רס, דל קפיטל ומשקיעים פרטיים

מאיר אורבך 10:3802.08.17

חברת ניהול הנתונים הישראלית Redis Labs משלימה גיוס של 25–30 מיליון דולר, כך נודע ל"כלכליסט".

 

זהו סבב הגיוס השלישי של החברה, שגייסה עד היום 42 מיליון דולר, והמשמעותי שבהם. בגיוס הנוכחי ישתתף גם בנק ההשקעות האמריקאי גולדמן זאקס. בנוסף ישתתפו בו המשקיעים הנוכחיים בחברה, שכוללים את ביין קפיטל של מיט רומני, קרן ההון סיכון הישראלית כרמל ונצ'רס מקבוצת ויולה, דל קפיטל של ענקית האחסון דל ומשקיעים פרטיים.  

מימין עופר בנגל ויפתח שולמן מייסדי Redis Labs מימין עופר בנגל ויפתח שולמן מייסדי Redis Labs

 

 

לפי הערכות, Redis Labs תשלים את הגיוס בשבועות הקרובים וייתכן כי משקיעים נוספים יצטרפו אליו.

 

כספי הגיוס הנוכחי ישמשו את החברה להשקעות ולפיתוח שיאפשרו את האצת הצמיחה שלה. בעבר סיפרו בכירי החברה כי היא משלשת את הכנסותיה מדי שנה. התחום שבו פועלת החברה נחשב לאחד התחומים הצומחים ביותר בעולם המחשוב.

 

Redis Labs הוקמה ב־2011 על ידי עופר בנגל, המכהן כמנכ"ל החברה, ויפתח שולמן, המשמש כטכנולוג הראשי שלה. החברה פיתחה טכנולוגיה לניהול מהיר במיוחד של מסדי נתונים שמבוססת על Redis — קוד פתוח פופולרי במסדי נתונים מסוג NoSQL בשם Redis Cloud. מדובר בשירות מסד נתונים היברידי שמצוי בענן ובאשכול המידע הארגוני. ההיברידיות מאפשרת ללקוחות החברה להשיג זמני תגובה מהירים יותר, זמינות גבוהה יותר ויכולת ניהול אופטימלית של כמויות גדולות יותר של נתונים.

 

ייחודיות הפלטפורמה טמונה בכך שהיא היחידה שמופעלת באמצעות אותו זיכרון דיסק ושבנייתה המבוזרת מאפשרת מהירות של פי 1,000 בהשוואה לבסיסי נתונים אחרים שמופעלים באמצעות דיסק כמו קסנדרה או CouchBase.

 

בשנה שעברה החברה צירפה לשורותיה את יוצר Redis סלבטורה סן פיליפו, כך שכיום החברה היא הגורם דה פקטו מאחורי Redis.

 

בנוסף ל־Redis Cloud, החברה מציעה שירותים נוספים כמו מערכות ייעודיות עבור מתכנתים.

 

כיום החברה מעסיקה 100 עובדים במשרדיה ברמת החייל בתל אביב ובעמק הסיליקון בארה"ב.

 

מ־Redis Labs לא נמסרה תגובה. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x