$
הייטק והון סיכון

גארדיקור גייסה 15 מיליון דולר

החברה פיתחה כלי לאבטחת מרכזי מחשוב, שמתמקד ברגע שאחרי מתקפת סייבר ומאפשר להגביל את תנועת ההאקרים ולחסום גניבת מידע. ההשקעה, שבוצעה בהובלת TPG, השלימה סבב גיוס של 35 מיליון דולר

מאיר אורבך 18:3601.08.17

חברת הסייבר גארדיקור (Guardicore) הודיעה היום (ג') על גיוס 15 מיליון דולר נוספים כהרחבת סבב גיוס B של החברה שיגיע לסך של 35 מיליון דולר. גיוס זה מביא את סך ההשקעות בחברה ל- 48 מיליון דולר. את הגיוס הנוסף הובילו TPG Growth ו-Greenfield Partners, שתיהן פלטפורמות השקעה של TPG.

 

 

 

קרנות אלו מצטרפות למשקיעים הקיימים בגארדיקור, הכוללים את Battery Ventures, 83North, וגופי ההשקעה של Cisco ו-Dell.

 

המוצר של גארדיקור מאבטח מרכזי מחשוב ומחשוב ענן, ומתמקד ברגע שאחרי פריצה ראשונית אליהם. הטכנולוגיה החדשנית מגבילה את הגישה בין השרתים, מזהה את התוקף בטרם הספיק לגנוב מידע או לגרום נזק. התוכנה מגיבה בזמן אמת – לומדת את התוקף וחוסמת אותו, מאתרת ומנקה את כל המחשבים עליהם הוא הספיק להשתלט.

 

 

עובדי גארדיקור עובדי גארדיקור צילום: Guardicore

 

 

"מאז הקמתנו, אנחנו מתמקדים בבניית פתרון אבטחה המותאם לחוות שרתים מודרניות ולענני מחשוב", אמר פבל גורביץ', מנכ"ל ומייסד גאדריקור. "הצלחתנו באה לידי ביטוי באימוץ מהיר של המוצר ע"י קהל לקוחותינו, וכיום אנחנו מותקנים בקנה מידה נרחב אצל כמה מהארגונים הגדולים בעולם. TPG היא משקיעה מנוסה עם היסטוריה של הצלחות בתוכנה ובטכנולוגיה. הוספת TPG לרשימת המשקיעים המרשימה שלנו הינה בבחינת אישור נוסף לחברה, ומאפשרת לנו להאיץ את הגידול בפעילותינו בקרב חברות גדולות ולהרחיב את הפתרון לשווקים גלובליים". 

 

"גארדיקור מתאימה באופן מושלם למנדט של TPG Growth ושל Greenfield, היא מובילה וחדשנית, עם גישה ייחודית, הפועלת בענף של תעשיית סייבר שימשיך להציג גידול משמעותי", אמר טים מיליקין מ- TPG. "אנחנו נלהבים לעבוד עם פבל והצוות על מנת להגדיל את עסקי החברה, תוך שימוש בניסיון ובקשרים שלנו בתחום התוכנה והטכנולוגיה".

 

 

"בתחומי תעשיה שונים, עסקים גדולים וקטנים ממשיכים למצב את אבטחת המידע בראש סדר העדיפויות שלהם. גארדיקור מציעה פתרון ייחודי, מגוון וסקלבילי, שמאחוריו צוות מומחים טכנולוגי ובעל ידע רב" אמר יהודה דורון, מייסד שותף ומנכ"ל Greedfield Partners. "אנחנו מברכים על השותפות הקרובה עם הצוות ונערכים לגידול נוסף של החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x