חדשות טכנולוגיה

היעד הבא של WeWork: גייסה 500 מיליון דולר להתרחבות בסין

לפני שבועיים דיווחה חברת חללי העבודה על גיוס של 760 מיליון דולר; החברה שתפעל בסין פתחה עד כה 8 סניפים במדינה ובכוונתה להגיע ל-15 אלף משרדים עד סוף השנה. "אנחנו רק בהתחלה", אמר הישראלי אדם נוימן, המייסד המשותף של החברה. "המטרה שלנו היא להפוך לחברה המובילה בתחום במדינה"

רפאל קאהאן 12:3629.07.17

סטארט-אפ שיתוף המשרדים WeWork הודיע על גיוס נוסף שביצע ביום חמישי שעבר שעומד על כ-500 מיליון דולר. הגיוס מגיע לאחר שהחברה דיווחה לפני כשבועיים על גיוס נרחב בהיקף של 760 מיליון דולר - מה שמקנה לה שווי שוק של כ-20 מיליארד דולר. הסבב הנוכחי הובל בידי מספר Hony קפיטל הסינית, סופטבנק היפנית, גרינלנד הולדינגס וצ'יינה אושנווייד, כך על פי דיווח של ביזנס אינסיידר.

 

הסבב האחרון מיועד לממן את פעילותה של חברת בת בשם וויוורק צ'יינה שמיועדת לפעול במדינה. עד כה החברה פתחה שמונה סניפים ברחבי סין ועל פי תכניותיה היא תגיע לכ-15,000 משרדים עד סוף השנה. אדם נוימן, המייסד המשותף הישראלי של החברה הסביר שהגעתה של החברה לסין לפני שנה תרמה להקמתה של קהילת משתמשים חיה ובועטת.

 

"אנחנו רק בהתחלה", הוסיף נוימן, "בסיוע של הוני וסופטבנק אנחנו נעמיק באופן יסודי את בסיס המשתמשים שלנו בסין. המטרה שלנו היא להפוך לחברה המובילה בתחום במדינה". את החברה הסינית ינהל סמנכ"ל הכספים של החברה, כריסטיאן לי, ממטה וויוורק בשנחאי.

 

בתחילת החודש דווח כי ענקית מתחמי העבודה WeWork תקים חלל בעיר התחתית בחיפה. הוא ייפתח בתחילת 2018 ויהיה הראשון בעיר. המשרדים החדשים יוכלו להכיל כ-600 משתמשים. בדומה לשאר חללי העבודה של WeWork, יספק גם המתחם החדש שימוש בשולחנות זמינים, השכרת משרדים בגדלים שונים - מכזה שנועד לאדם בודד ועד לקומה שלמה, שימוש בחדרי ישיבות ועוד. ל-WeWork יש חללי עבודה בהרצליה, בבאר שבע וארבעה בתל אביב.

 

מייסד החברה אדם נוימן מייסד החברה אדם נוימן צילום: איי אף פי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x