$
אפליקציות

Waze תגיע בילט-אין במכוניות חכמות מבוססות אנדרואיד

אנדרואיד Auto, מערכת ההפעלה של גוגל למכוניות מקוונות כללה עד כה את Maps בלבד - ומעתה תאפשר לנווט גם עם האפליקציה שישראלים אוהבים. בשלב זה, לא תגיע ווייז למערכת ההפעלה המתחרה שפיתחה אפל למכוניות

עומר כביר 11:0127.07.17
עדכון זמן הגעה: ווייז שולבה באנדרואיד Auto, מערכת ההפעלה של גוגל למכוניות מקוונות. עד עתה, האופציה הריאלית היחידה לניווט באנדרואיד אוטו היתה אפליקציית גוגל Maps.

 

 

מאתמול (ד'), יכולים נהגים שהמכוניות שלהם תומכות במערכת ההפעלה הזו לנווט גם עם ווייז, שעברה התאמות ופישוט על מנת לפעול על המסך ברכב.

 

 

אנדרואיד Auto אנדרואיד Auto צילום: גוגל

 

 

ג'נס בארון, מנהל צוות פיתוח מוצר בווייז, אמר לאתר The Verge שהחברה עבדה בשיתוף פעולה צמוד עם אנשי ממשק המשתמש של אנדרואיד אוטו ושבמשך חודשים בוצעו "מבדקי שיבוש" עם נהגים כדי להתאים את האפליקציה למסך הרכב. התוצאה, לדבריו, היא ממשק שדומה מאוד לממשק הרגיל של ווייז אבל שעדיין מרגיש כמו חלק מאנדרואיד אוטו.

 

 

 

כתבים שכבר התנסו ביישום דיווחו שהוא עושה עבודה טובה יותר מגוגל Maps בהתרעה על עומסי תנועה ופקקים. בשלב זה, אין לווייז תוכניות להביא את האפליקציה ל-CarPlay של אפל. זאת, בין השאר מכיוון שאפל לא מאפשרת לאפליקציות חיצוניות לשמש כיישום ברירת המחדל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x