$
חדשות טכנולוגיה

נטפליקס עברה לעברית - והעלתה את המחירים

שירות הסטרימינג הפופולרי, השיק היום ממשק מלא בעברית, הודיע למנויים כי הוא מייקר את התעריפים. כמה תשלמו?

עומר כביר 19:1026.07.17

שירות הסטרימינג הפופולרי השיק היום ממשק מלא בעברית, והודיע על הרחבת התכנים המתורגמים והרכש וההפקות המקומיים. כחלק מהמהלך, מעתה דמי המנוי לשירות ישולמו בשקלים ולא בדולרים.

 

ואולם מה שבנטפליקס לא סיפרו באירוע שערכו לעיתונאים בתל אביב ובהודעה לעיתונות שהוציאו, הוא שהמעבר לתשלום בשקלים כרוך גם בהעלאה של דמי המנוי לשירות, בחלק מהמסלולים.

 

לפני המעבר לשקלים, מנוי במסלול הביניים, שמאפשר צפייה באיכות HD ועל גבי שני מסכים, שילם 9.99 דולרים לחודש, כ-36 שקל. עם המעבר לשקלים יעמוד עתה מחירו של מסלול זה על 39.9 שקל. מסלול הפרימיום, שכולל תכנים באיכות של עד 4K וצפייה על גבי ארבעה מסכים במקביל, התייקר בשיעור גבוה יותר של כשבעה שקלים - מ-11.99 דולרים (כ-43 שקל) ל-49.9 שקל בחודש.

 

 

הודעת נטפליקס למנויים הודעת נטפליקס למנויים צילום: צילום מסך

 

ינייה זבה, יאן לפורג' באירוע של נטפליקס היום ינייה זבה, יאן לפורג' באירוע של נטפליקס היום צילום: עומר כביר

 

מחירו של מסלול הבייסיק, שכולל תכנים באיכות רגילה בלבד וצפייה על גבי מסך אחד, יעלה בשיעור סמלי בלבד, מ-28.5 שקל (7.99 דולרים) ל-29.9 שקל (וייתכן

שבעבור חלק מהמשתמשים לא תהיה התייקרות כלל, כתלות בעמלות ההמרה שהם משלמים לחברות האשראי). ואולם, מדובר במסלול בעל ביקוש נמוך מאוד שלא רלוונטי למרבית המשתמשים.

 

(המרת המחירים מדולרים לשקלים מבוססת על השער היציג היום; המחיר בפועל ששילמו המנויים תלוי בשער ובעמלה שקובעת חברת האשראי.

 

"על מנת לספק את חוויית הבידור הטובה ביותר למשתמשינו בישראל, אנחנו מעלים את המחירים החודש", כתבה נטפליקס בהודעה ללקוחות קיימים, תחת הכותרת "הופכים את נטפליקס לטובה עוד יותר". "אנחנו מחויבים לשיפור חוויית השימוש בנטפליקס לכולם, בכל מקום. עכשיו כשנטפליקס זמינה בעברית, יש לך יותר אופציות שפה מתמיד: את יכולה לבחור כתוביות או דיבוב ולהנות מנטפליקס בדרך שלך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x