$
מכשירים

שיאומי חשפה רמקול חכם בפחות מ-50 דולר

מכשיר ה-Mi AI Speaker הוא רמקול שמסוגל לנגן מוזיקה ואף לתפקד כסייען אישי ולהקריא למשתמש חדשות, דיווחי מזג אוויר ועוד. זהו המוצר הזול ביותר בקטגוריה, ושיאומי קוראת למפתחים לבנות עבורו יישומים ולשפר אותו

ויקי אוסלנדר 18:2626.07.17

שיאומי חשפה את Mi AI Speaker, רמקול חכם חדש במחיר של פחות מ-50 דולר - הזול ביותר בקטגוריה. הרמקול צפוי להתחרות באקו הפופולרי של אמזון שנמכר ב-180 דולר והרמקולים חכמים דומים ויקרים יותר של אפל וגוגל.

 

 

הרמקול מצוייד בשישה מיקרופונים שאמורים לזהות ברגישות קול 360 מעלות ובמרחק רב ולספק לא רק חוויית מוזיקה - ששיאומי מבטיחה כאיכותית - אלא גם לשמש כסייען אישי דרכו המשתמשים יוכלו לבקש מידע על מזג האוויר וחדשות אחרות.

 

 

הרמקול החכם של שיאומי הרמקול החכם של שיאומי צילום: Xiaomi

 

 

שיאומי חשפה את הרמקול בבייג'ינג והודיעה כי הוא יהיה זמין לרכישה בגרסת בטא באוגוסט הקרוב בסין בלבד. אלו שירכשו את הגרסה המוקדמת יוכלו לעשות זאת במחיר אף נמוך יותר של יואן סיני אחד, ובתמורה יקחו חלק בתהליך הלמידה של מערכת הבינה המלאכותית ב-Mi AI Speaker.

 

הרמקול יוכל להתחבר ליתר המכשירים החכמים של שיאומי, בעיקרם סמארטפוני החברה, כך שמשתמשים יוכלו לקבל שיחות, התראות ותזכורות שונות שישודרו באמצעותו.

 

 

Mi AI Speaker Mi AI Speaker צילום: Xiaomi

 

 

כמו שעשתה אמזון עם פלטפורמת אלקסה, גם שיאומי מזמינה חברות שונות לפתח על Mi AI אפליקציות שונות נוספות כדי להעשיר את יכולות הסייען. עדיין לא ידוע אם ומתי תשווק שיאומי את המכשיר ברחבי העולם.

 

 

 

זו אינה הפעם הראשונה של שיאומי בתחום הבינה המלאכותית לצרכן: בינואר השנה השיקה החברה רמקול קטן חכם בשם kuri בדמות לוגו הארנב שלה. Kuri יועד כסייען לילדים עם יכולת הקראת סיפורים ממאגר של עשרת אלפים סיפורים שונים. מאוחר יותר העיד מנכ"ל שיאומי כי החברה תשקיע מאמצים גדולים יותר בתחום הבינה המלאכותית בעיקר בכל הנוגע לבתים חכמים, תגדיל את כוח האדם הפועל בתחום ב-50% ואף תקים מעבדה שתוקדש ל-AI. במרץ הכריזה החברה על שיתוף פעולה עם נוקיה לפיתוחים בנושא.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x