$
הייטק והון סיכון

Iguazio גייסה 33 מיליון דולר בהובלת קרן פיטנגו

החברה פיתחה טכנולוגיה לניהול דאטה מסוגים שונים בצורה יעילה ומאובטחת, כדי לסייע לתאגידים להתמודד עם נפחי המידע העצומים שמגיעים אליהם. בסבב הגיוס השתתפו גם CME, ורייזון ונצ'רס ומשקיעי החברה הקיימים

הגר רבט 14:0025.07.17

איגוואזיו (iguazio) מגייסת 33 מיליון דולר בסבב B בהובלת קרן פיטנגו ובהשתתפות Verizon Ventures, Robert Bosch VC, CME Ventures. אל הסבב הצטרפו גם המשקיעים הקיימים - קרן מאגמה, JVP ו-Dell Technologies Capital .

 

 

החברה הוקמה ב-2014 וגייסה עד היום 48 מיליון דולר, כולל הסבב הנוכחי. היא הוקמה על ידי שלושה יזמים ותיקים - אסף סומך, ירון חביב וירון שגב - שכיהנו בתפקידי ניהול בכירים ב-XtremIO (שנרכשה בידי EMC), ב-XIV (שנרכשה בידי IBM), במלאנוקס, וברדוויז'ן (Avaya).

 

מימין: אסף סומך, ירון חביב וירון שגב מימין: אסף סומך, ירון חביב וירון שגב צילום: ינאי יחיאל

 

 

איגוואזיו פתחה פתרון חדשני לאתגרי ניתוח וניהול ביג דאטה עבור ארגונים. סומך, מייסד שותף בחברה, אמר ל"כלכליסט": "רק כמה חברות ענק בעמק הסיליקון שמחזיקות צוות של מאות אנשי דאטה מסוגלות להתמודד עם כמויות המידע שמגיעות אליהן בצורה חכמה. לקחנו על עצמנו לפשט זאת דרמטית עבור התעשייה. אנחנו מציעים פתרונות פשוטים, נגישים ומאובטחים, עם דגש גם על נושא הפרטיות שהרבה חברות מזניחות".

 

"חברות כמו אמזון גוגל ונטפליקס מלמדות אותנו כמה כוח יש בהפיכת מידע לידע", אמר ל"כלכליסט" אייל ניב, שותף מנהל בפיטנגו. "נטפליקס למשל פיצחה את עולם הווידאו באמצעות צבירת ידע על משתמשים, ממנה נובעת היכולת להתאים להם מוצר שנתפר לצרכיהם. יש היום הבנה בתעשייה שהכוח הוא בעיבוד המהיר של כל היסטוריית המידע של הצרכן, אבל למעט כמה ענקיות טכנולוגיה, מעט מאוד חברות יכולות להחזיק תשתית כזו. הטכנולוגיה של איגוואזיו עושה בעצם דמוקרטיזציה של התחום הזה".

 

מה עושים עם כל הדאטה?

 

ארגונים עסקיים מתמודדים עם אתגרי טרנספורמציה דיגיטלית, שנובעים מהצורך בניתוח מהיר ויעיל של מידע בהיקף עצום מסוגים שונים וממקורות שונים. איגוואזיו מאפשרת ניהול של סוגי דאטה שונים בצורה מאוחדת, עוצמתית ומאובטחת, ובכך מאיצה ביצועים של עיבוד נתונים אנליטי בזמן אמת בביג דאטה, אינטרנט של הדברים (IoT) ויישומי ענן. הפתרון של איוואזיו משתלב במגוון סביבות מחשוב ארגוניות (edge, hybrid, on premises) ומשלימה את שירותיהם של ספקי ענן גדולים. הפתרון של איגוואזיו מודולרי, ומסוגל לנתח היקפים שונים של מידע, ללקוחות ממגוון תחומים. בחברה מציינים כי גרסאות האלפא והבטא של המוצר נמצאות כבר בשימוש אצל לקוחות גדולים מזה כשנה וחצי.

 

 

 

"כאחת מחברות התקשורת הגדולות בעולם, Verizon מכירה בערך העצום שארגונים עסקיים עשויים להפיק מיכולת עיבוד נתונים ומהיכולת להסיק מהם מסקנות בזמן אמת ובאופן רציף. עם זאת, לאור הגידול האקספוננציאלי במידע, הפתרונות הקיימים היום בשוק אינם תומכים בכך", אמרה מרב רותם-נעמן, מנהלת שותפה ב- Verizon Ventures בישראל. "איגוואזיו מבססת את מעמדה כפלטפורמה המובילה עבור חברות אשר מעוניינות לנתח כמויות עצומות של מידע בזמן אמת, כבסיס לקבלת החלטות עסקיות ולשיפור רמת אבטחת הנתונים והיעילות התפעולית של החברה. בנוסף, איגוואזיו תומכת בניתוח בזמן אמת של נתוני IoT ישירות ב-edge, בין אם במובייל, בצי משאיות או רכב וכדומה, אשר משפר משמעותית את יכולת קבלת ההחלטות של ארגונים בזמן אמת".

 

איגוואזיו מעסיקה היום כ-50 עובדים בישראל ובארה"ב ונמצאת לפני התרחבות לסינגפור. היא זכתה לאחרונה בתואר 2017 Cool Vendor מגרטנר, בקטגוריית ניהול דאטה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x