$
מכשירים ומדריכים

מברשת השיניים החכמה שתעשה את העבודה ב-10 שניות

הכירו את Amabrush, מברשת שיניים שנשלטת מהסלולרי ויכולה לצחצח את כל הפה שלכם בלי שתצטרכו להניח עליה אצבע. היא הוצגה בפרויקט קיקסטארטר ששאף לגייס 50 אלף דולר תוך חודש. הגולשים תרמו 900 אלף תוך שבוע

שירות כלכליסט 08:0015.07.17

מברשת השיניים החשמלית הומצאה ב-1954 ומאז עברה בעיקר, שינויים קוסמטיים: גוף קטן יותר, סיבוב מהיר יותר, טעינה אלחוטית. סטארט-אפ אמריקאי חדש החליט שהגיע הזמן לשינוי אמיתי - וחשף את Amabrush, מברשת שיניים שמצחצחת בעצמה.

 

 

במקום להעביר את המברשת על השיניים, פשוט מכניסים אותה לפה. הגוף המעוגל שלה יושב על השיניים משני הצדדים ומריץ עליהן סט מברשות במהירות. התוצאה: צחצוח שיניים מהיר במיוחד, שאורך 10 שניות בלבד.

 

 


 

 

איך זה עובד? Amabrush מורכבת ממנוע רטט חזק שמניע את תושבת הצחצוח ומפזר בפה משחת שיניים. הוא פועל בסוללה שמספיקה לחודש בין טעינה לטעינה. את דפוס ומשך הצחצוח קובעים מהסמארטפון, שמתקשר עם המברשת באמצעות בלוטות'. באמצעות אפליקציה ייעודית, ניתן לקבוע את קצב, מהירות ודפוס הצחצוח. 

 

מברשת Amabrush מברשת Amabrush צילום: Amabrush

 

 

לא מדובר במוצר זול - המברשת האוטומטית עולה 79 יורו ולאחר השקתה, צפויה אף להתייקר. המוצר המעניין הועלה למימון בקיקסטטארטר והלך לו ממש לא רע: המייסדים רצו לגייס 52,972 דולר והגולשים נתנו כמעט 936 אלף - ונותרו עוד 25 ימים לסיום קמפיין המימון.

 

לא ברור מה תעשה החברה עם המידע שתאסוף המברשת החכמה שלה: החיבור לסמארטפון יאפשר ליצרן לדעת בדיוק כמה ומתי אתם מצחצחים - אך יש להניח שמפרסמים בתחום בריאות הפה ישמחו להניח יד על הנתונים הללו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x