$
הייטק והון סיכון

OwnBackup גייסה 7.5 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת לגיבוי, שחזור ושכפול נתונים מענן לענן עבור לקוחות ארגוניים.את סבב הגיוס הובילה IVP האמריקאית והשתתפו בו משקיעי החברה הקיימים, ביניהם אינוביישן אנדוורס של אריק שמידט

הגר רבט 14:3013.07.17

חברת התוכנה הישראלית OwnBackup השלימה סבב גיוס שני בסך 7.5 מיליון דולר. את הסבב הובילה Insight Venture Partners מניו יורק המתמחה בחברות תוכנה.

 

 

השתתפו בו המשקיעים הקיימים Innovation Endeavors של אריק שמידט, Oryzn וקפיטל סילספורס. בעקבות הגיוס יצטרף ניקולאס וויטנבורן, סמנכ"ל ב-IVP לדירקטוריון החברה. החברה גייסה עד היום, כולל הסבב הנוכחי, כ-11 מיליון דולר.

 

 

גיוס הון בסבב שני עבור החברה גיוס הון בסבב שני עבור החברה צילום: shutterstock

 

 

OwnBackup פיתחה פתרון גיבוי, שחזור ושכפול נתונים מענן לענן לארגונים. הפלטפורמה שפתחה החברה מציעה גיבויים יומיומיים, מאובטחים ואוטומטיים של נתוני SaaS ו PaaS - בנוסף לכלי השוואה ושחזור נתונים לצורך שיקום מאסון.

 

את OwnBackup הקימו ב-2015 ערן כהן ואריאל ברקמן והיא פועלת מניו ג'רזי ארה"ב ומחזיקה מרכז פיתוח בישראל. היא בוגרת האקסלרטור של מיקרוסופט בישראל. מהחברה נמסר כי OwnBackup חוותה צמיחה של 330% בהכנסותיה ב-2016 בהשוואה לשנה הקודמת. ב-2015 היא נבחרה של ידי חברת המחקר הטכנולוגי גרטנר לאחת החברות המבטיחות של אותה שנה.

 

 

 

"השותפות עם Insight Venture Partners תאפשר לנו להשתמש בהשקעה האחרונה לקידום הצמיחה של הצוות שלנו, להרחבת העסק, לפיתוח פתרונות מהפכניים ולהגברת המודעות לצורך בהגנה פרואקטיבית יותר של נתוני SaaS ארגוניים ויקרי ערך", אומר סם גוטמן, מנכ"ל OwnBackup.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x