$
הייטק והון סיכון

Curve של שחר ביאליק גייסה 10 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה המאחדת אמצעי תשלום לכרטיס חכם שמתחבר ליישום מובייל - מה שמאפשר ביצוע תשלומים בכל מקום. עד כה, שולמו דרכה יותר מ-50 מיליון פאונד

הגר רבט 13:5612.07.17
Curve גייסה 10 מיליון דולר בסבב A. בין המשקיעים בחברת הפינטק של שחר ביאליק נמנים Santander Innoventures Investec Connect Ventures, Oxford Capital ובכירים בדויטשה בנק, קרדיט סוויס, פייפאל וגרופון לשעבר. החברה גייסה עד כה 13 מיליון דולר, כולל הסבב הנוכחי.

 

 

החברה פיתחה טכנולוגיה שמאחדת את כל אמצעי התשלום לכרטיס מאסטרקרד חכם המחובר לאפליקציית מובייל ומאפשרת תשלומים בכל מקום בעולם. המוצר של החברה נמצא עדיין בגרסת בטא הזמינה לפרילאנסרים ועסקים קטנים בבריטניה. לפי נתוני החברה, היא שימשה כבר לתשלומים בסכום כולל של מעל ל-50 מיליון פאונד, בכ-100 מקומות בעולם ונרשמו אליה יותר מ-50 אלף לקוחות. החברה מקווה לצאת מגרסת בטא כבר השנה ולשחרר גרסה נוספת המיועדת לקהל הרחב.

 

 

שחר ביאליק, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה שחר ביאליק, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה צילום: יח"צ

 

 

הפלטפורמה של Curve מאפשרת למשתמשים לחבר את כל חשבונות הבנק והכרטיסים הקיימים שלהם למערכת אחת ובעוד שההרשמה לשירות חינמית, היא גובה עמלת המרה בגובה של אחוז אחד מתשלומים שמתבצעים בחו"ל.

 

Curve נוסדה ב-2015 על ידי שלושה בוגרי אוניברסיטת אינסיאד הצרפתית: שחר ביאליק, טום פוסטר-קרטר ואנה מוסטין וויליאמס. ביאליק, מייסד שותף ומנכ"ל החברה אמר: "בשנה האחרונה אספנו בסיס משתמשים נאמן. נדיר שסדרה כזו של בנקים, משקיעים ובכירים מסכימים לגבי הפוטנציאל של מוצר משבש שוק בשלב כה מוקדם. הגיוס מסמן הסכמה נרחבת על כך שאנו הולכים לפתוח קטגוריה חדשה של "Connected Finance" עם פלטפורמות שיאפשרו לך לנהל את כספך בצורה בטוחה ומהירה במקום אחד.

 

 

ביל ארנר מ- Connect Ventures מסר: "כמשקיעים אנו מחפשים צוותים בעלי פוטנציאל גדול שיכולים לבנות מוצרים פעלי פוטנציאל לשבש תעשייה בקנה מידה בינלאומי. יש כאן פוטנציאל ליצירת קטגוריה חדשה בתעשייה שבשלה לשינוי. גישה פשוטה ובטוחה יותר לכסף היא צורך אוניברסאלי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x