$
הייטק והון סיכון

פלטפורמת הביטוח HelloRented גייסה מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת שמסייעת לשוכרי דירות להפיק פוליסת ביטוח שמחליפה ערבים ובטחונות סטנדרטיים. את סבב הגיוס הובילה קרן קליר פיוצ'ר של אלון ארבוב והוא צפוי להסתכם בחמישה מיליון דולר

מאיר אורבך 17:0810.07.17

הלורנטד (HelloRented) של מייסד ביהף (Behalf) גייסה מיליון דולר ויוצאת כעת לסבב גיוס של חמישה מיליון דולר נוספים. החברה מסייעת לשוכרי דירות בארצות הברית להפיק פוליסת ביטוח חלופית להעמדת ערבים מסורתית, חתמים או פיקדונות ובטוחות אחרות. הביטוחים מופקים על חברת ביטוח מדרגת A National.

 

 

השירות מבטח את חוזי השכירות ללא עלות ומאפשר לברוקרים לסגור עסקאות נוספות ובזמן קצר ללא בירוקרטיה מסורבלת של העברת מסמכים מאחד לשני. בכוונת החברה לספק באמצעות הפלטפורמה בשלבים הבאים גם ביטוחי תכולה, ביטוחי צד ג' וכן שירותים נלווים לשכירות הדירה.

 

 

 

אלון ארבוב, שהקרן שלו השקיעה בחברה אלון ארבוב, שהקרן שלו השקיעה בחברה צילום: ארבוב גרופ

 

 

הלורנטד הוקמה בידי ג'רמי אסקו, ממייסדי פלטפורמת ההלוואות הפופולרית ביהף, ודוויד אטני - בעברו מנהל מוצר בסיקינג אלפא, פאנדבוקס ופייבר. 

 

 

את סבב הגיוס הובילה Clear Future, קרן השקעות פרטית בבעלות אלון ארבוב המשמש כאנג'ל פרטי מוביל והקים בעבר את Diamonds Direct שנמכרה ל-Black Stone ביותר מ-180 מיליון דולר. קליר פיוצ'ר משקיעה במגוון תחומים ביניהם פינטק, סייבר, ביג דאטה, אינטרנט הדברים במיזמים בשלבי סיד, פוסט סיד ואילך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x