מכשירים

Red מפתחת סמארטפון הולוגרפי שיעלה 1,200 דולר

החברה, שמתמחה במצלמות מקצועיות לתעשיית הקולנוע, הודיעה שתשיק את Hydrogen 1 - טלפון חכם שיוכל להציג הולוגרמות ו-3D ללא משקפיים. הוא יימכר בגרסה בסיסית ובגרסה בעלת גוף מטיטניום, שתעלה 1,600 דולר

רפאל קאהאן 15:4909.07.17

חברת Red הודיעה על פיתוחו של סמארטפון הולוגרפי ראשון בעולם. החברה היא יצרנית מצלמות מקצועיות שנועדו עבור תעשיית הקולנוע ובאמתחתה פיתוחים כמצלמות 8K מיוחדות.

 

 

הסמארטפון ייקרא Hydrogen 1 והוא יצויד ביכולות תצוגה חריגות: מסך בגודל 5.7 אינץ' שיוכל להציג הולוגרמות, תלת ממד ללא משקפיים יעודיים ותוכן דו ממדי סטנדרטי ולעבור ביניהם באופן חלק. על גבו נמצאת שורת מגעים שנועדה להוות נקודת חיבור לאביזרים נלווים שישפרו את יכולות הטלפון (למשל, סוללה נוספת, רמקול חיצוני ועוד). הטלפון צפוי להיות בסיס גם לאקוסיסטם של תוכן שיתאים ליכולות התצוגה שלו. 

 

 

 

תמונת המכשיר היחידה שפורסמה באתר Red תמונת המכשיר היחידה שפורסמה באתר Red

 

 

נתוניו הטכניים טרם נחשפו - ידוע שהוא יבוסס על אנדרואיד, אך גודלו, רזולוציית התצוגה, המעבד ורכיבים נוספים לא נחשפו בהודעת Red. היצרנית חשפה את המחיר שלו להזמנה מוקדמת: 1,200 דולר לדגם בסיסי בעל גוף אלומיניום ו-1,600 דולר לדגם בעל גוף מטיטניום.

 

לא ברור מיהו קהל היעד לטלפון זה; מחירו מעמיד אותו הרבה מעבר למכשירי הדגל היקרים ביותר בשוק. לפי הערכות, החברה מייעדת את הטלפון לחובבי משחקים ומדיה - אך גם עבור ציבור הגיימרים מדובר בהוצאה כבירה.  

 

 

 

השקה של סמארטפון היא השקעה גדולה מאוד עבור כל חברה, קל וחומר אם אינה מייצרת חומרה מסוג זה באופן שוטף כחלק מפעילותה העסקית. לא ברור מי ייצר את ההידרוג'ן ומי יפתח עבורו רכיבים נלווים ואביזרים. כבר ראינו טלפונים מודולריים כושלים בעבר - מהמודו הישראלי ועד למיזמים כארה של גוגל. החברה צפויה לפרסם פרטים נוספים בחודשים הקרובים. עדיין לא ידוע מתי יושק הטלפון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x