שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

שחף הנדסה חתמה על עסקה של 65 מיליון דולר עם מהינדרה

החברה הישראלית תפעל ביחד עם ענקית הטכנולוגיה ההודית לפיתוח מוצרים לתחומי התעופה, המערכות הימיות והתחבורה. בין היתר, יפתחו את הדור הבא של המכ"מים לניטור מזג אוויר ומכלולים לרכב

מאיר אורבך 15:0104.07.17

חברת שחף הנדסה והענקית ההודית מהינדרה חתמו על מזכר הבנות לשת"פ בנושאי פיתוח וייצור. תחת תנאי ההסכם, יפתחו השתיים יחד מכלולים אלקטרוניים עבור מערכות תעופה וחלל, מערכות ימיות ומערכות תעבורתיות. הפעילות תכלול תכנון, ייצור והעברת טכנולוגיות משולבות מישראל להודו. שווי ההסכם בין החברות מוערך ב-65 מיליון דולר.

 

 

 

החברות מתכננות במסגרת שיתוף הפעולה לתכנן ולייצר מערכות רדאר מתקדמות למטוסים, לפתוח אבות טיפוס לדור הבא של רדארים למזג אוויר ולמעקב, לייצר פריטים ומכלולים לפרויקטים של רדאר מוטס ופיתוח פריטים ומכלולים לתעשיית הרכב.

 

שחף הנדסה היא חברה פרטית שמנוהלת מישראל ומפעילה משרדים בסין ובבנגלור, הודו. לשחף נסיון רב שנים בתכנון של מעגלים מודפסים מתקדמים, תכנון וייצור רכיבי נחושת לתעשיית האלקטרוניקה, מכלולי CNC, ומצעים קרמיים מתקדמים ליישומי תדר גבוה. שחף הנדסה מייצגת בישראל ובהודו את TTM Technologies Inc., אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום המעגלים המודפסים, כמו כן מייצגת שחף חברות בינלאומיות אחרות בתחומי רכיבים ותתי מערכות אלקטרוניות.

 

 

זאב הראל, מנכ"ל שחף הנדסה זאב הראל, מנכ"ל שחף הנדסה

 

 

מהינדרה טלפוניקה מובילה את פעילות האלקטרוניקה האסטרטגית של קבוצת מהינדרה. יש לה מפעל ייצור מתקדם בהודו, עם יכולות מקיפות בתכנון ובייצור של מערכות מכ"ם מוטסות (אותן היתה הראשונה לייצר בהודו) ומערכות אלקטרוניות שונות. 

 

אס.פי. שוקלה, יו"ר מהינדרה תעופה וחלל ונשיא קבוצת ההגנה והחלל בקונצרן מהינדרה, אמר: "שתי הקבוצות הינן חלק מגוף עסקי גדול המעורב בנושאים אלקטרוניים אסטרטגיים. על בסיס שיתוף פעולה זה, אנחנו מצפים להציע פתרונות אפקטיביים בקדמת הטכנולוגיה ללקוחות בעולם ולקוחותינו בהודו ברוח תוכנית Made in India של הממשלה ההודית. אנחנו מאמינים ששת"פ זה בין הודו לישראל יכלול סינרגיה בין יכולותינו ויכולותיה של שחף הנדסה".

 

זאב הראל, מנכ"ל שחף הנדסה, הוסיף: "אנחנו נרגשים לעבוד עם מהינדרה ולהביא לשותפות איתה את הידע שלנו ושל שותפתינו TTM Technologies האמריקאית אתה יש לנו יחסים ארוכי שנים בייצוג בישראל ובהודו החל מ-2006. אנחנו בטוחים ששני הצדדים יהנו מיחסי עבודה איכותיים ואמון הדדי".

 

 

קבוצת מהינדרה היא מאגד חברות עם מחזור שנתי של 19 מיליארד דולר. בין היתר, היא בולטת בתחומי התובלה, מערכות המידע והשרותים הפיננסיים. כמו כן, לקבוצה חברת טרקטורים הגדולה בעולם בהיקף ייצור. לקבוצה נוכחות חזקה בעסקי החקלאות, הרכב המסחרי, שרותי ייעוץ, אנרגיה, ציוד תעשייתי, לוגיסטיקה, נדל"ן, פלדה, תעופה וביטחון. מרכז הקבוצה בהודו והיא מעסיקה 200,000 עובדים ב-100 מדינות. בעבר חתמה טק מהינדרה על הסכם עם חברת קומברס במסגרתו נקבע שתקלוט כ-200 עובדים של קומברס ותהיה אחראית על הפיתוח הדיגיטלי של החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x