$
הייטק והון סיכון

WeWork תקים חלל עבודה בחיפה

המתחם ימוקם בעיר התחתית, ייפתח בתחילת השנה ויוכל לספק שירותי משרד ל-600 איש. יונה יהב, ראש העיר, אמר שבכוונתו למקם את חיפה כמובילה בתחום חברות הסטארט-אפ בארץ

מאיר אורבך 13:0002.07.17
ענקית מתחמי העבודה WeWork תקים חלל בעיר התחתית בחיפה. הוא ייפתח בתחילת 2018 ויהיה הראשון בעיר. המשרדים החדשים יוכלו להכיל כ-600 משתמשים.

 

 

 

בדומה לשאר חללי העבודה של WeWork, יספק גם המתחם החדש שימוש בשולחנות זמינים, השכרת משרדים בגדלים שונים - מכזה שנועד לאדם בודד ועד לקומה שלמה, שימוש בחדרי ישיבות ועוד. ל-WeWork יש חללי עבודה בהרצליה, בבאר שבע וארבעה בתל אביב.  

 

מתחם עבודה של WeWork בתל אביב מתחם עבודה של WeWork בתל אביב צילום: אוראל כהן

 

 

יונה יהב, ראש עיריית חיפה, בירך את הנהלת WeWork על החלטתה ואמר: "חיפה שמה לה למטרה להעמיד את עצמה כמובילה בתחום חברות הסטארט-אפ בישראל, והגעתה של WeWork לעיר מהווה הבעת אמון בתפיסה זו, ובפרט בתהליך ההתחדשות שעוברת העיר התחתית בשנים האחרונות, והופכת לאבן שואבת עבור חברות הסטארט-אפ בישראל".

 

 

בנג'י סינגר, מנכ"ל WeWork ישראל: "WeWork ממשיכה להרחיב את נוכחותה ברחבי העולם ותוך כדי כך שמה דגש לא רק על להביא ערך מוסף לערים אליהן היא מגיעה, אלא גם על עבודה בשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות, כדי לסייע להן לשפר את חיי התושבים. שיתוף הפעולה עם עיריית חיפה ועם העומד בראשה תואם באופן מושלם את התפיסה הזו, ואנו נרגשים להוות חלק מרכזי וחשוב בהליך ההתחדשות של העיר התחתית בחיפה ולספק מקום חיוני ונדרש ליזמים למטרת שיתופי פעולה ויצירה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x