$
הייטק והון סיכון

אקזיט

Fiverr קונה את Veed.Me ומשיקה שירות ללקוחות ארגוניים

מפעילת פלטפורמת הפרילאנסרים רוכשת את מפעילת זירת המסחר לשירותי וידאו ואנימציה מקצועיים. בתוך כך, השיקה פייבר את שירות Fiverr Pro, המחבר בין לקוחות ארגוניים ופרילאנסרים עתירי ניסיון

מאיר אורבך 16:1027.06.17
Fiverr, זירת הפרילאנסרים הישראלית, רוכשת את חברת Veed.Me, המקשרת בין פרילאנסרים בתחומי הווידאו והאנימציה ובין לקוחות. החברות לא פירטו את סכום העסקה, שככל הנראה אינה גבוה לנוכח העובדה ש-veed.me גייסה עד היום כמיליון דולר בלבד, על פי נתוני קראנצ'בייס.

במקביל הכריזה פייבר על Fiverr Pro, יוזמה חדשה המשלבת בין זירת מסחר אוטומטית ולבין בחירה ידנית של פרילנסרים מקצועיים מהשורה הראשונה, על מנת לענות על הצרכים של קהילת היזמים והעסקים הקטנים.

 

מיכה קאופמן, מנכ"ל פייבר מיכה קאופמן, מנכ"ל פייבר

 

"מאז הקמתה הצליחה זירת המסחר של Fiverr לפתור את הקושי הגדול ביותר של פרילאנסרים: גיוס לקוחות ויצירת הכנסות", אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל ומייסד החברה. "עם התפתחות זירת המסחר שלנו, זיהינו ביקוש הולך וגובר מצד יזמים לפרויקטים גדולים ומורכבים יותר שלעתים דורשים פרילאנסרים מקצועיים יותר, בעלי שנים רבות של ניסיון. באמצעות Fiverr Pro, אנו מעניקים לפרילאנסרים מקצועיים דרך קלה להשגת עבודה, תוך הוספת אותם בעלי מקצוע מנוסים שיזמים מתקשים לאתר. הוספת חברה ורטיקלית מובילה ואיכותית כמו Veed.Me לפלטפורמה, מהווה צעד נוסף קדימה ביצירת זירת המסחר הגדולה והמקיפה ביותר לשירותי פרילאנס דיגיטליים".

 

Veed.Me, שנוסדה בשנת 2012 על ידי יואב הורנונג, אורן הוד ונוריאל זוארץ, יצרה קהילה של יותר מ-3,500 יצרני תוכן מקצועיים בווידאו. "Fiverr היא חברה שתמיד הערכנו", אמר הורנונג, מנכ"ל Veed.Me. "אנו חולקים חזון משותף למתן שירותים מובחרים באמצעות זירת מסחר נגישה ושיתופית, וכאשר עלתה ההזדמנות לשלב כוחות, ידענו שמדובר בהתאמה אידיאלית עבור קהילת היוצרים והלקוחות של Veed.Me".

 

החל מהיום, שירותי Fiverr Pro זמינים עבור הלקוחות והפרילאנסרים בארבע קטגוריות: כתיבה ותרגום, גרפיקה ועיצוב, שיווק דיגיטלי ווידאו ואנימציה, עם תכנית להתרחבות לקטגוריות נוספו  כבר בחודשים הקרובים. כחלק מתוכנית ההשקה ההדרגתית, Veed.Me תמשיך לפעול כזירת מסחר עצמאית, עם תכנית לשילוב הקהילה שלה לתוך Fiverr, כבר בעתיד הקרוב.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x