$
מכשירים ומדריכים

ד"ש חמה מהניינטיז: קונסולת הסופר-נינטנדו חוזרת

החברה הודיעה שתשיק גרסת מיני מחודשת לקונסולת ה-SNES הוותיקה, בעלת עיצוב כשל הדגם המקורי משנות התשעים. בנוסף, היא תגיע עם 30 משחקים ביניהם זלדה, סטאר פוקס, דונקי קונג וכמובן סופר מריו לגרסאותיו

ויקי אוסלנדר 14:2327.06.17

נינטנדו הודיעה שתשיק מיני סופר נינטנדו (Mini SNES) - גרסה מוקטנת של קונסולת המשחקים האהובה שלה משנות התשעים. הקונסולה שתעלה כ-79 דולר תהיה מצוידת ב-21 כותרים מובנים פופולרים כמו דונקי קונג, סופר מריו, זלדה וסטאר פוקס.

ענקית הגיימינג השיקה בשנה שעברה מהדורה מיוחדת ומוגבלת של קונסולת משחקים אחרת – NES. הקונסולה הגיעה עם 30 משחקים מובנים ונמכרה ב-60 דולר ליחידה. ההשקה היתה הצלחה מסחררת והמוצר אזל מהמלאי תוך חודשים ספורים. כיום ניתן לקנות את הקונסולה רק באתרים כאיביי ומחיר הקונסולה יכול להגיע עד ל-900 דולר.

קונסולת ה-SNES החדשה קונסולת ה-SNES החדשה

 

הקונסולה, שתגיע לחנויות ב-29 בספטמבר תהיה עם כבל HDMI, כך שהמשתמשים יוכלו לשחק בה גם עם טלוויזיות מודרניות. עם זאת, לקונסולה אין חיבור לאינטרנט, כך שלא יהיה ניתן להוסיף לה משחקים חדשים. לפי הודעת נינטנדו, החברה תדאג לאספקה גדולה בהרבה מזו של הקונסולה הקודמת. עם זאת, נינטנדו לא צפויה להמשיך לייצר את הקונסולה מעבר למלאי הראשון בספטמבר.

 

"אין לנו משאבים בלתי מוגבלים", נמסר בהודעה, "המאמצים ארוכי הטווח שלנו מתמקדים באספקת משחקים נהדרים עבור הסוויץ', המשך בניית מומנטום לפלטפורמה זו ושירות ל-63 מיליון המשתמשים למערכות 3DS. המהדורה הקלאסית נעשית בהכרה מיוחדת לאלו שמגלים עניין רב בתוכן הקלאסי שלנו".

 

לאחרונה הודיעה גם אטארי שתשיק גרסה מחודשת של הקונסולה הוותיקה שלה משנות השבעים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x