$
חדשות טכנולוגיה

המשבר באובר: מס' 2 בחברה עזב את תפקידו

דירקטוריון החברה עורך בימים אלה דיונים פנימיים ומתכנן שינויים משמעותיים בהנהלתה, לאור מכת ההטרדות המיניות בה. אמיל מייקל, יד ימינו של המייסד טרוויס קלאניק, יפרוש מהחברה. עדיין לא ברור אם קלאניק עצמו יישאר

עומר כביר 21:0212.06.17

אמיל מייקל, סגן הנשיא הבכיר לפיתוח עסקי באובר ומי שנחשב ליד ימינו של המנכ"ל, טראוויס קלניק, עוזב את החברה - כך לפי דיווח של הניו יורק טיימס. באובר אישרו את הפרסום.

מייקל עוזב על רקע שורת האשמות של תרבות של הטרדות מיניות במפתחת אפליקציית הזמנת הנסיעות ובעקבות חקירה פנימית שאותה הוביל התובע הכללי של ארה"ב לשעבר, אריק הולדר. בישיבת דירקטוריון מיוחדת שנערכה אתמול הוחלט פה אחד לאמץ את מסקנות הבדיקה של הולדר, שלפי הערכות כללו גם המלצות לפרישה של בכירים בחברה ובהם מייקל. המסקנות המלאות יוצגו מחר לכלל עובדי אובר.

אמיל מייקל, בכיר אובר שעזב אמיל מייקל, בכיר אובר שעזב

 

את ההודעה על פרישתו מסר מייקל באימייל שנשלח לעובדים. "לאובר יש דרך ארוכה לעבור לפני שתשיג את כל מה שהיא יכולה, ואני מצפה לראות מה תצליחו לעשות בשנים הבאות", כתב. "הצטרפתי לחברה לפני כמעט 4 שנים, וזו היתה חוויה משנת חיים לעזור לאובר להפוך לחברה בעלת קצב הגידול המהיר בכל הזמנים - עם פעילות ב-75 מדינות ויותר מ-14 אלף עובדים".

 

מייקל לא צפוי להיות הבכיר האחרון שעוזב את החברה. לפי דיווחים, בישיבת הדירקטוריון נידונה גם האפשרות שקלניק יצא לחופשה זמנית מתפקידו. לא נמסר איזו החלטה התקבלה בסוגיה זו.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x