$
חדשות טכנולוגיה

יגואר-לנד רובר משקיעה בליפט

ענקית הרכב השקיעה 25 מיליון דולר בחברת שירותי הנסיעות המתחרה באובר. לצד ההשקעה, ישתפו שתי החברות פעולה בתחום הטכנולוגיה לרכב אוטונומי ויגואר אף תספק לנהגי ליפט מכוניות מתוצרתה

רפאל קאהאן 16:2212.06.17

יגואר-לנד רובר הבריטית (שבבעלות טאטא ההודית) השקיעה כ-25 מיליון דולר בליפט. על פי דיווח של CNBC, ההשקעה התבצעה במסגרת פעילות חטיבת עסקי ההיסעים של היצרנית הוותיקה. היא תאפשר לחטיבה לפתח סוגים שונים של מוצרים ושירותים שמתבססים על הפלטפורמה של ליפט.

ההשקעה מיועדת גם לבדוק מספר פתרונות שיועילו ליגואר בעתידה, כגון ניסויי רכב אוטונומי. בנוסף, צפויה יגואר לספק לנהגי ליפט מכוניות מתוצרתה.

 

אפליקציית ליפט אפליקציית ליפט

 

עבור ליפט מדובר בהכרה של אחת מחברות הרכב האיקוניות ביותר בעולם - ובדרך טובה להתחבר לפעילויות טכנולוגיות נהיגה אוטונומית, תחום שכמעט כל חברת טכנולוגיה גדולה מתייחסת אליו. בשבוע שעבר הסכימה ליפט להצטרף לתוכנית פיילוט של הסטארט-אפ nuTonomy, לבחינת מכוניות אוטונומיות בבוסטון.

 

"תחבורה חכמה ותחבורה אישית הם תחומים שנמצאים בתנופת פיתוח", הסביר מנהל החטיבה של יגואר, "שיתוף הפעולה הזה יספק לנו פלטפורמה שעבודת בעולם האמיתי ושתסייע לנו בפיתוח פתרונות רכב חכם ואטונומי". ג'ון זימר, מנכ"ל ומייסד ליפט, אמר ל-CNBC שמדובר בהזדמנות מצוינת עבור החברה ולעתיד של התחבורה החכמה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x