שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

TrapX מחליפה מנכ"ל, מפטרת עובדים בארה"ב

חברת הסייבר הישראלית, שמתמחה בתחום הטעיית התוקפים, עורכת שינוי ארגוני משמעותי. במסגרתו, יקוצצו משרות בחו"ל ואת מקומו של המנכ"ל גרג אנריקז יתפוס ערן ברקת, שכיהן בתפקיד בעבר

מאיר אורבך 15:5305.06.17

חברת הסייבר הישראלית TrapX Security מבצעת שינוי ארגוני משמעותי. הוא כולל החלפת מנכ"ל וסבב פיטורים שיכלול כ-20 מעובדי החברה בארצות הברית ועובדים בודדים גם בארץ - כך נודע ל"כלכליסט".

גרג אנריקז יעזוב את תפקידו כמנכ"ל ובמקומו ייכנס ערן ברקת, שכיהן בתפקיד זה לפניו ומייצג בדירקטוריון את קבוצת BRM. ל"כלכליסט" נודע כי משקיעי TrapX הביעו אמון במינויו של ברקת, שצפוי לסייע לחברה להמשיך ולהתחרות בשוק הטעיית התוקפים - תחום הסייבר בו היא מתמחה. השינוי הארגוני יתמקד במערך השיווק והמכירות של TrapX, מה שייעל את השירות שהיא מספקת לארגונים.

 

ערן ברקת, מנכ"ל TrapX הנכנס ערן ברקת, מנכ"ל TrapX הנכנס צילום: רוני סופר

 

מינויו של ברקת למנכ"ל הוא חלק ממהלך רחב יותר בחברה שנועד לשפר את מיקומה בשוק הטעיית התוקפים. בקרוב יקבל המוצר שלה, DeceptionGrid, כלים טכנולוגיים חדשים. בנוסף, השיקה TrapX תוכנית שותפים שנועדה להבטיח את החיבור והממשק של מוצריה למגוון פלטפורמות ופתרונות לתיאום יעיל ומוצלח בעת תגובה לאירועי סייבר.

 

ערן ברקת, מנכ"ל TrapX אישר את הפרטים, ואמר: "התקפות הסייבר רחבות ההיקף שהתרחשו לאחרונה מדגישות שוב את הצורך בגילוי מוקדם ובמניעה. TrapX פיתחה מוצר אבטחה מוביל המעצב מחדש את האופן שבו אנשים חושבים על אבטחה ארגונית. המוצר שלנו התקבל היטב על ידי יותר מ -200 לקוחות ואני נרגש לגבי העתיד שלנו".

 

מחברת TrapX נמסר בתגובה: "אנו מברכים על מינויו של ערן ברקת לתפקיד מנכ"ל החברה ועל המשך דרכנו כפורצי דרך ומובילי שוק בתחום ביטחון-סייבר. החברה נערכת לשינויים בשוק העולמי ומשקיעה את המימון החדש במו"פ לקראת השלב הבא. אנו מודים על התמיכה המתמשכת והאמון של המשקיעים שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x