$
הייטק והון סיכון

Easy Education גייסה 6 מיליון שקל

החברה, שלוחה בינלאומית של Gool, מסייעת לתלמידים להתכונן לבחינות בגרות. היא רשמה צמיחה בולטת בפעילותה, התרחבה למזרח הרחוק ולצפון אמריקה ומנהלת מגעים לשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות בארה"ב

מאיר אורבך 11:2529.05.17
חברת הסטארט-אפ איזי אג'וקיישן (Easy Education) גייסה כ-6 מיליון שקל. איזי היא חברה-בת של גול (Gool), מפעילת אתר הכנה למבחנים אקדמיים ובגרויות ברשת. בין המשקיעים נמנים קיבוץ חצרים וחברת רם און השקעות ואחזקות ממושב רם און. לפי החברה, השקיעו בה גם משקיעים שהשתתפו בסבב הסיד של מובילאיי, אך היא לא חשפה את זהותם.

איזי היא השלוחה הבינלאומית של גול, שהחלה לפעול בדרום מזרח אסיה בשנה שעברה והשנה גם הגיעה לארצות הברית, במסגרת אתר Proprep. ל"כלכליסט" נודע כי איזי נמצאת במגעים ראשוניים לשיתוף פעולה עם אוניברסיטה מובילה בניו יורק.

 

יוחאי טוויג, המנהל הפדגוגי של גול יוחאי טוויג, המנהל הפדגוגי של גול צילום: יח"צ איזי אג'וקיישן

 

לפי גול, אתריה מקבלים יותר מ-2.5 מיליון כניסות בחודש ויש לה יותר מ-400 אלף משתמשים רשומים, מתוכם 20% בתחום הלימודים לבגרויות, צמיחה של 70% ביחס לשנה שעברה. לחברה אישור של משרד החינוך להכנה לבגרויות במתמטיקה בכל יחידות הלימוד בקורסי וידאו ובחודשים הקרובים תשיק טכנולוגיה שתאפשר למורי תיכונים בישראל ליצור מבחנים בעצמם.

 

יוחאי טוויג, המנהל הפדגוגי של גול, מסר לכלכליסט כי החברה עומדת להתרחב לשווקים נוספים, תוך פיתוח כלים טכנולוגיים חדשים ללמידה לקראת מבחנים. לראייתו, החיבור לרשת הופך את החינוך וההשכלה לנגישים וזמינים עבור מגוון אוכלוסיות, כך ששימוש בכלים חכמים להכנה למבחנים תוכל לסייע להצלחת קבוצות שונות בחברה ולצמצם פערים חברתיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x