• תפריט
הייטק והון סיכון

Wandera גייסה 27.5 מיליון דולר

זהו סבב שלישי של חברת הסייבר של האחים טובי, שמפתחת כלי אבטחת מידע ארגוניים לפלטפורמות מובייל. את סבב הגיוס הובילה Sapphire Ventures והשתתפו בו הקרנות בסמר ו-83North

רפאל קאהאן 17:0118.05.17
וונדרה (Wandera), המפתחת פתרונות ניהול ואבטחת מידע לארגונים, הודיעה היום (ה') על השלמת סבב גיוס שלישי בהיקף 27.5 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן Sapphire Ventures, והשתתפו בו גם המשקיעים הקיימים שלה - Bessemer Venture Partners ו-83North.
עד כה גייסה החברה כ-50 מיליון דולר. כחלק מההשקעה החדשה, יצטרף אנדריאס וייסקאם מ- Sapphire Ventures לדירקטוריון וונדרה. את וונדרה הקימו האחים אלדר ורועי טובי, ישראלים לשעבר הפועלים מלונדון. טרם ייסדו את החברה, הקימו את ScanSafe ומכרו אותה לסיסקו ב-2009. לוונדרה משרדים בת"א, סן פרנסיסקו, לונדון, אתונה וצ'כיה.

 

אלדר ורועי טובי, מייסדי החברה אלדר ורועי טובי, מייסדי החברה צילום: יח"צ

 

המוצר שפיתחה החברה מספק לארגונים פלטפורמה מאובטחת למכשירי מובייל, בה מתבצעת אופטימיזציית מידע המאפשרת שליטה על השימוש בתוכן הארגוני.

 

"Sapphire Ventures הפגינו מומחיות ברורה בתחום של תוכנה ארגונית, שמשקף את ההיסטוריה והקשר שלהם עם חברת SAP", אמר טובי ל"כלכליסט". " אנו מצפים לעבוד יחד כדי להרחיב במהירות את ה-Gateway בענן שפיתחנו לתחום המובייל, ולספק ארגונים גלובליים פלטפורמה יחידה משולבת לצורך אבטחה ומדיניות במובייל".

 

"שוק בקרת הסיכונים במובייל, הכולל הגנה מפני איומים הולך וגדל במהירות, ועל ארגונים לתת עדיפות להשקעה בפתרונות אבטחה במובייל, כדי להבטיח שלעובדים ניידים תהיה גישה מאובטחת מלאה לאפליקציות", הוסיף וייסקאם.

 

הגיוס הנוכחי ישמש את ונדרה להמשך הפריסה הגלובלית ולמו"פ שנועד לשפר את המנוע האנליטי שמאחורי המוצר שלה. על פי הודעת החברה, סבב הגיוס החדש מהווה המשך לשנה מצוינת לחברה, בה מספר הלקוחות שלה מקרב חברות פורצ'ן 500 צמח פי 5 וקצב ההזמנות גדל ב-250%. לוונדרה לקוחות בתחומי הבריאות, הפיננסים, הטכנולוגיה ועוד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x