$
מכשירים

HTC חשפה את U11, מכשיר עילית עם שתי סייעות חכמות

הטלפון כולל גם שירות מורחב של גוגל Now וגם את אלקסה של אמזון שיודעת לשלוט ביישומי IoT, מצלמה שטוענת לתואר "הטובה בעולם", חומרה חזקה במיוחד וגוף שיודע לזהות מתי לוחצים על דפנותיו, בתור קיצור דרך להפעלת אפליקציות

רפאל קאהאן 13:4516.05.17
HTC חשפה היום את ה- U11, סמארטפון דגל חדש, עם יתרונות ממשק מיוחדים ומצלמה שזכתה לציונים גבוהים משל כל מתחריו. הוא צויד במסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2,560 על 1,440 פיקסל. מראהו שומר על הסגנון העיצובי של החברה, בתוספת הגנה מפני מים ואבק, מגוון צבעים ומצלמה שאתר ניתוח המצלמות DXO Mark הגדיר כטובה ביותר בעולם; עם ציון 90, הדיח ה-U11 מצמרת הטבלה את הגלקסי S8 של סמסונג ואת הפיקסל של גוגל.
השינוי המהותי ביותר בטלפון הוא בתחום הממשק: גוף הטלפון מסוגל לזהות מתי לוחצים על דפנותיו, מה שיאפשר להפעיל יישומים שונים מבלי לפתוח את הטלפון או לגעת בקיצורי דרך על המסך. בנוסף, זכה הסמארטפון החדש בשני כלי הפעלה קולית: רכיב שפיתחה בעצמה ומשלים את פעולות גוגל Now (למשל, אם המכשיר מזהה ביומן שלכם פגישה מאוחר בלילה, הוא יבדוק את מצב הסוללה ויזכיר לכם להטעין אותו בזמן) ואלקסה של אמזון.

 

U11 U11

 

היתרון של אלקסה הוא בתמיכה המובנית באפליקציות (Skills) וביכולת שלה להפעיל התקני אינטרנט הדברים, מה שאומר שמשתמשים יוכלו מעתה לשלוט על הבית מרחוק דרך המכשיר ובאופן שקוף. אמנם ישנה אפליקציית אלקסה שניתן להתקין על כל מכשיר אך היא דורשת הפעלה ידנית ואינה ידידותית כמו ההטמעה של HTC ב-11 החדש. עם זאת אלקסה לא תהיה זמינה בכל השווקים וככל הנראה תוטמע רק במכשירים היכן שהשירות זמין באופן רשמי.

 

ממשק מגע המשולב בשוליים ממשק מגע המשולב בשוליים

 

זהו המכשיר הראשון שמשווק גלובלית עם מעבד הסנאפדרגון 835, בשני תתי דגמים, אחד בעל זיכרון פעולה של 4 גיגה-בייט ומרחב אחסון בין 64 גיגה ודגם חזק יותר בעל 6 גיגה-בייט של זיכרון פעולה ואחסון של 128 גיגה. איכות האודיו שופרה ו-HTC טוענת שהרמקולים החיצוניים חזקים יותר והפרדת רמות הצליל בהם טובה מבעבר. הטלפון יימכר עם אוזניות שיתחברו לשקע ה-USB-C, בעלות טכנולוגיית נטרול רעשים חיצוניים.

 

ה-U11 צפוי להגיע לשווקים השונים במהלך החודש הקרוב. ראשונים ייהנו ממנו האמריקאים והאסייתים - אך הוא צפוי להגיע לרחבי העולם תוך מספר שבועות. בשלב הנוכחי מחירו יעמוד על כ-700 דולר, תג מחיר שמייצג נאמנה את המיצוב שלו ביחס למתחרים. הצבעים הזמינים הם: אדום, כחול, לבן, אפור ושחור והחברה ככל הנראה תרחיב את ההיצע ככל שתהיה דרישה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x