$
אפליקציות

חדש ב-Waze: הקליטו בעצמכם הנחיות לניווט

אפליקציית הניווט הפופולרית, שעד כה איפשרה למשתמשים לבחור הקלטות קול שונות שינחו אותם בנהיגה, תיתן להם להקליט הוראות לבד, בקולם. התכונה החדשה יכולה להפוך לאפיק רווח עבור ווייז, אם יאמצו אותה מפורסמים ותוקם "חנות קולות"

עומר כביר 11:1909.05.17
את תנווטי: עדכון לאפליקציית ווייז (Waze) מאפשר למשתמשים להקליט הוראות ניווט קוליות בקולם שלהם, במקום ההוראות הקוליות שמגיעות כברירת מחדל במכשיר.

מזה זמן רב שבווייז לא מסתפקים בהוראות קוליות גנריות - ומגוונים עם הוראות מיוחדות, לעתים כחלק מקפיין קידום לסרטים חדשים (עכשיו, למשל, ניתן לקבל הוראות באנגלית עם קולות דמויות מהסרט מכוניות 3), ולעתים סתם הוראות משעשעות (כמו הרס"ר, שפופולרי בקרב נהגי אמבולנס במד"א). אבל הפיצ'ר החדש מספק שדרוג מהותי.

אפליקציית ווייז אפליקציית ווייז צילום: SMBP

 

בשלב זה היכולת קיימת רק באפליקציית האנדרואיד של ווייז (אם כי כנראה שתגיע בקרוב גם לאייפון), וזמינה בתפריט ההגדרות תחת קטגוריה "שמע וקול". הפעלת היכולת כרוכה בהקלטה עצמית של הפקודות הקוליות הנפוצות שונות של ווייז, ולאחריה יכולים המשתמשים ליהנות מהוראות ניווט בקולם, וכמובן עם התאמות אישיות כפי רצונם.

 

בשלב זה, ההקלטה זמינה רק למשתמש בלבד, אבל לא קשה לדמיין איך ווייז ממנפת את ההקלטות האישיות לפלטפורמת שיתוף חברתית שבה משתמשות יכולות לשתף זו עם זו את ההקלטות שלהן. ולמה לעצור שם? אם יהיה ביקוש גדול מספיק יכולה ווייז להקים חנות מקוונת למכירת הקלטות אישיות (למשל, הקלטות מוצלחות של משתמשים פרטיים או הקלטות שיצרו מופרסמים) וליצור מודל רווח חדש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x