$
מכשירים ומדריכים

Motiv: טבעת שעושה כל מה ששעון כושר יכול

המחשוב הלביש קופץ כיתה: טבעת חכמה חדשה מתפקדת כשעון ניטור אימונים, שינה וכושר הודות למערך חיישנים. היא פועלת ברציפות גם ללא חיבור לאפליקציית מובייל ומצריכה טעינה רק בכל חמישה ימים

רפאל קאהאן 10:2811.05.17

צמידי כושר למיניהם הולכים וצוברים פופולריות בקרב חובבי הספורט. ואולם, הם לא אלגנטיים או דיסקרטיים במיוחד וזמן הסוללה שלהם מוגבל. פיתוח חדש נועד להציג את מלוא יכולותיהם באריזה קטנה בהרבה: טבעת.

Motiv, טבעת הכושר הראשונה, כוללת מד צעדים, מד דופק, חיישנים לניטור טיב השינה ורכיבי תקשורת - והסוללה שלה מספיקה לחמישה ימי שימוש רצופים.

 

 

היא עשויה טיטניום ועמידה במים בעומק של עד 50 מ' (לחץ של עד 5 אטמוספרות), אך לא פורסם האם עמידה גם בכלור. בניגוד לרבים מהשעונים והצמידים החכמים, היא מסוגלת לאסוף מידע גם בלי חיבור אלחוטי לסמארטפון - ולהעביר אותו לאפליקציה מאוחר יותר, לכשתתחבר.

 

הטבעת החכמה ואפליקציית השליטה שלה הטבעת החכמה ואפליקציית השליטה שלה צילום: Motive

 

בין היתר, יכולה Motiv לנטר זמני אימון, קצב לב, שריפת קלוריות מוערכת, מרחק שעברתם, משך שינה, קצב לב במנוחה, ספירת צעדים ועוד. בשלב זה, האפליקציה שלה נועדה לאייפון, אך ככל הנראה שיישום אנדרואיד יגיע לשוק בקרוב. כדי להבטיח התאמה לאצבע, כל רוכש יקבל קודם סדרת טבעות מדידה כדי לוודא שלא תזמינו טבעת שלא תעלה עליכם. היא תימכר ב-200 דולר, בצבעי אפור מטאלי ו-ורוד מוזהב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x