• תפריט
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

לא רק משרדים: WeWork חשפה פלטפורמת תוכנה משלה

מפעילת חללי העבודה נכנסת אל תחום היישומים והשיקה פלטפורמה המאגדת שירותים לקהילה שלה - כלים משרדיים, הסעות Lyft ועוד. בשלב זה, היא כוללת 120 שירותים ועתידה להתרחב בשבועות הקרובים

הגר רבט 16:0225.04.17

חברת חללי העבודה WeWork השיקה היום (ג') את מוצר התוכנה הראשון שלה - פלטפורמה שמקבצת מגוון רחב של שירותים לחברי הקהילה שלה, מתוכנת אופיס של מיקרוסופט ועד לשירותי הסעות שמספקת Lyft, כולם מוצעים בהטבות מיוחדות לחברי הקהילה.

WeWork השיקה את הפלטפורמה לאחר תקופת בטא במהלכה הייתה זמינה למספר מצומצם של לקוחות בארה"ב. מעתה היא זמינה לכלל המשתמשים בארה"ב ומציעה בשלב זה כ-120 שירותים, כשבחברה צופים התרחבות מהירה מאוד של מספר זה כבר בשבועות הקרובים.

 

ב-17 במאי תתקיים ועידת ניו יורק של כלכליסט, בה ייקחו חלק כמה מהדמויות הבולטות בעולם העסקים וההייטק הניו-יורקי. לפרטים והרשמה

השירות החדש של WeWork השירות החדש של WeWork

 

"כל חברת Saas (תוכנה כשירות, ה.ר.) שתפנה אלינו ותציע שירות שעשוי להתאים לחברי הקהילה שלנו והטבה משמעותית תוכל להיכנס לפלטפורמה, ואני צופה שמהרגע שנחשוף אותה נקבל אלפי פניות" אמר רון גורה, סגן נשיא בכיר ב-WeWork העולמית ומנהל מרכז הפיתוח שלה בישראל.

 

WeWork אמנם ידועה בעיקר כחברת חללי עבודה משותפים, אבל בחברה מנסים לשים מאחוריהם את ההגדרה המצומצמת הזו "אנחנו קודם כל קהילה, אחר כך אנחנו מציעים חללי עבודה ושירותים, ומהיום אנחנו גם מפעילים פלטפורמת תוכנה", הוסיף גורה.

רון גורה, סגן נשיא בכיר ב-WeWork רון גורה, סגן נשיא בכיר ב-WeWork צילום: אוראל כהן

 

במקביל ממשיכים להרחיב בחברה את היצע חללי העבודה שלהם מסביב לעולם, שכוללים 130 חללי עבודה ב-44 ערים שמתפרשות על פני 14 מדינות בעולם, ובקרוב יצטרף אליהם גם חלל עבודה ראשון בהודו. בשנה שעברה השיקה החברה את פרויקט WeLive, מבוסס על הרעיון של מגורים משותפים, בדומה לחללי עבודה משותפים. במסגרת הפרויקט הקימה החברה שני חללי מגורים משותפים בבניינים בניו יורק ובוושינגטון, שמציעים לשוכרים דירות מרוהטות ושלל שירותים בבניין שכולל גם חלל מגורים משותף.

 

במרץ השנה השקיע מייסד סופטבנק 300 מיליון דולר ב-WeWork, השקעה שאמורה להוות חלק ראשון מתוך השקעה כוללת של כ-3 מיליארד דולר שתבצע קרן ויז'ן של התאגיד המנהלת 100 מיליארד דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x