$
מכשירים ומדריכים

הגלקסי S8 הושק בישראל - אך ללא ההפעלה הקולית החכמה

סמארטפון הדגל של סמסונג יעלה 3,299 שקל לדגם הבסיסי ו-3,699 שקל לדגם S8 פלוס בעל המסך המוגדל. בניגוד למכשירים במדינות אחרות, הסייען החכם ביקסבי לא ייכלל במכשירים שיימכרו בארץ

עומר כביר 13:4425.04.17
מכשיר הדגל החדש של סמסונג, הגלקסי S8, יושק בישראל ב-3 במאי במחיר התחלתי של 3,300 שקל - כך הודיעה היום סמסונג ישראל.

ה-S8, שבולט בעיצוב החדשני שלו עם תצוגה שמכסה כמעט את כל חזית המכשיר ופרופיל דק במיוחד, נחשב למכשיר קריטי בעבור סמסונג, אחרי פרשת דגמי הנוט 7 המתפוצצים מהקיץ שעבר. חרף הנזק שגרמו מכשירים אלו לחברה, נראה שהציבור לא איבד את האמון בסמסונג: לדברי המשווקת סאני תקשורת, במכירה המוקדמת של ה-S8 שהחלה החודש נרשמה צמיחה של 100% בהזמנות, ביחס לתקופה המקבילה של המכירה המוקדמת של ה-S7.

 

מכשיר הגלקסי S8 מכשיר הגלקסי S8

 

הסמארטפון החדש ישווק בישראל בשלושה צבעים: שחור, אפור וזהב. דגם ה-S8 עם מסך ה-5.8 אינץ' ישווק עם מחיר מומלץ של 3,299 שקל, ודגם ה-S8 פלוס עם מסך 6.2 אינץ' ישווק עם מחיר מומלץ של 3,699 שקל.

 

ה-S8 את אחת התכונות הבולטות ביותר שהוצגו באירוע חשיפת המכשיר  - הסייען החכם החדש של סמסונג, ביקסבי וגם אם יותקן במכשירים בעתיד, לא צפוי לתמוך בעברית ואין תחזית לפיתוח תמיכה שכזו. ואולם, בסמסונג בונים על כך שגם ללא ביקסבי יציג המכשיר חידושים מגוונים דיים על מנת לקרוץ לצרכנים. אלו כוללים תצוגה גדולה עם פינות מעוגלות, מצלמה משופרת, מעבד ה-10 ננומטר הראשון בסמארטפון ותחנה עגינה שמאפשרת לחבר את המכשיר למסך ולמקלדת ולהשתמש בו כמחשב אישי מבוסס אנדרואיד.

 

התכונה האחרונה כבר נוסתה בעבר על ידי יצרניות אחרות ולא זכתה להצלחה. ואולם, המאמצים הבולטים ביותר היו לפני לא מעט שנים, כאשר המעבדים במכשירים מובייל היו חלשים הרבה יותר. מעבדי המובייל המודרניים קרובים או שווים ביכולתם למעבדים של מחשבים אישיים, וגם מערכות ההפעלה השתכללות משמעותית. כתוצאה, האפשרות להשתמש בסמארטפון כיחידת עיבוד של מחשב ריאלית יותר מבעבר.

 

ההשקה הגלובלית של ה-S8 לוותה במיני-שערוריה: משתמשים גילו שלמסכי המכשיר שלהם יש גוון אדום, תופעה שכונתה באנגלית Red Tint. בסמסונג העולמית הסבירו שמדובר בתוצאה של כיול לא נכון של המכשיר, ושהתקלה תתוקן בעדכון תוכנה קרוב. לדברי נציגי סמסונג בישראל, הבעיה צפויה להיפתר לפני ההשקה המקומית ולא להשפיע על משתמשים ישראלים. אם זו תהיה הבעיה היחידה של ה-S8, יש סיכוי לא קטן שסמסונג תצליח למחוק את הכישלון המתפוצץ של הנוט 7 ולשמור על תדמיתה כאחת מיצרניות המובייל האיכותיות והחשובות בשוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x