$
מכשירים ומדריכים

דיווח: אפל תחשוף אייפון בעיצוב שונה מהותית מכל קודמיו

בסתיו הקרוב תחשוף ענקית הטכנולוגיה שלושה דגמי אייפון שונים, בהם דגם יוקרתי מיוחד שיצויד במסך קמור, גוף מפלדה ומצלמות מתקדמות. המסך שלו יהיה בטכנולוגיית OLED ויתכן שסורק טביעת האצבע יוטמע בו

עומר כביר 21:3018.04.17
שקת דגמי האייפון החדשים בסתיו הקרוב תהיה הגדולה ביותר מאז השקת דגם האייפון המקורי לפני עשור ותכלול שלושה דגמים חדשים, בהם גם דגם יוקרתי עם מסך קמור - כך לפי דיווח של בלובמרג.

לדברי מקורות, השקת האייפון הקרובה תכלול שדרוגים לשני הדגמים הקיימים, אייפון 7 ואייפון 7 פלוס. אליהם יצטרף גם דגם יקר יותר, בעל מראה שונה לחלוטין. בין השאר עתיד מכשיר זה לכלול מסך מסוג חדש, זכוכית קמורה, מעטפת מפלדת אל-חלד ומצלמות מתקדמות יותר. ואולם, לפי הערכות קשיי אספקה עתידים לעכב את משלוח המכשיר, שיגיע לצרכנים רק חודש או חודשיים לאחר שייחשף.

 

דגמי האייפון האחרונים. הבאים יציגו חדשנות עיצובית דגמי האייפון האחרונים. הבאים יציגו חדשנות עיצובית צילום: אפל

 

המסך של הדגם החדש עתיד לכסות כמעט את כל חזית המכשיר, בדומה לגלקסי S8 של סמסונג שנחשף לפני כחודש. בעקבות כך המסך יהיה גדול מעט יותר מזה של האייפון 7 פלוס, אך גודלו של המכשיר עצמו יהיה קרוב יותר לזה של האייפון 7. בנוסף, מתעתדת אפל לשלב את כפתור הבית המיתולוגי במסך עצמו. התצוגה תהיה תצוגת OLED, שאמורה לספק צבעים חדים ומדויקים יותר.

 

בימים אלו בוחנות אפל ושותפותיה באסיה כמה אבות טיפוס של דגם חדש זה, חלקם כוללים מסך שקצותיו קמורים ומכופפים לתוך מעטפת מפלדת אל-חלד. אפל גם בודקת את האפשרות לשלב את סורק טביעות האצבע ישירות לתוך תצוגת המכשיר, מהלך שנחשב למורכב מבחינה טכנית. בשלב זה, לא ברור האם תכונה זה תשולב בדגם הסופי. מאמציה של סמסונג לעשות זאת בגלקסי S8 לא נשאו פרי, והחברה שילבה את קורא טביעות האצבע בגב המכשיר.

 

שני הדגמים האחרים יעשו שימוש בתצוגת LCD, כמו כל דגמי האייפון עד עתה, ויגיעו באותם גדלים של הדגמים הנוכחיים – 4.7 אינץ' ו-5.5 אינץ'. עם זאת, לדברי מקורות, תוכניות החברה גמישות ויכולות להשתנות עד למועד ההשקה.

 

אפל סירבה להגיב לדיווח.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x