$
אינטרנט

פייסבוק מסנג'ר מגיעה ל-1.2 מיליארד משתמשים בחודש

אפלקיציית המסרים המידיים של פייסבוק שברה את השיא של עצמה וסגרה את הפער מול ווטסאפ. כעת השלב הבא לו מצפים הוא הודעתה של פייסבוק על יותר מ-2 מיליארד משתמשים

עומר כביר 14:5713.04.17
אפליקציית המסרים המידיים פייסבוק מסנג'ר הגיעה ל-1.2 מיליארד משתמשים פעילים בחודש – כך הודיע אתמול (ד') מנהל פעילות האפליקציה, דייוויד מרקוס, בפוסט שפרסם בפייסבוק.

בכך, סוגרת האפליקציה את הפער מול ווטסאפ, אפליקציית המסרים המידיים השנייה של פייסבוק, שהגיעה ל-1.2 מיליארד משתמשים פעילים בפברואר האחרון. בתוספת 1.86 מיליארד המשתמשים הפעילים ברשת החברתית עצמה, פייסבוק נמצאת כיום בעמדה ייחודית: כנראה החברה היחידה בהיסטוריה שמפעילה שלושה שירותים מקוונים נפרדים עם יותר ממיליארד משתמשים פעילים בכל אחד מהם.

1.2 מיליארד משתמשים במסנג'ר 1.2 מיליארד משתמשים במסנג'ר צילום: messengerblog.com

 

לכך צפוי להצטרף בקרוב הישג משמעותית נוסף: אם קצב הגידול של הרשת החברתית יישמר, כבר השנה עתידה פייסבוק להפוך לשירות המקוון הראשון עם יותר משני מיליארד משתמשים פעילים.

 

בתוך כך, מייסד ומנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, התייחס למאבק של הרשת החברתית בפייק ניוז, והבטיח שהיא תטפל בתופעה באותה הצלחה שבה טיפלה בתופעת הקליקבייט.

 

"לפני כמה שנים, קיבלנו הרבה תלונות על קליקבייט", הוא אמר בראיון ל-Fast Company. "אף אחד לא רוצה קליקבייט. אבל באותו זמן, האלגוריתמים שלנו לא אומנו לזיהוי קליקבייט. הפתרון היה ליצור כלים שיגידו לנו מה זה קליקבייט ולשלב אותם במוצר שלנו. הבעיה לא נפתרה ב-100%, אבל היא הרבה יותר קטנה מבעבר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x