שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

איגוד הסייבר הגרמני פותח סניף בינלאומי ראשון בישראל

הסניף ייפתח במשרדים שימוקמו ברמת גן ויתופעל על ידי חברת הסייבר הישראלית Checkmarx שגם היא חברה באיגוד הסייבר הגרמני

מאיר אורבך 13:3412.04.17

איגוד הסייבר הגרמני פותח את הסניף הבינלאומי הראשון שלו מחוץ לגרמניה באמצעות חברת Checkmarx בישראל. מטרת הסניף הישראלי של איגוד הסייבר הגרמני הוא לשמש כגשר בין גרמניה לישראל בכל הנוגע לאבטחת סייבר וקהילות לאבטחת סייבר.

Checkmarx היא חברה לאבטחת מידע ותוכנה הרשומה בישראל והיא חברה באיגוד הסייבר הגרמני החל מדצמבר 2016. Checkmarx תפעיל את הסניף המקומי של איגוד הסייבר ברמת גן.

איגוד הסייבר הגרמני פותח סניף בינלאומי ראשון בישראל איגוד הסייבר הגרמני פותח סניף בינלאומי ראשון בישראל צילום: שאטרסטוק

 

בשבוע שעבר נערך במשרדי חברת Checkmarx טקס החניכה של הסניף הישראלי של איגוד הסייבר בנוכחות פיליפ ו. סלדרן, נשיא איגוד הסייבר הגרמני, והאנס וילהיים, המזכיר של האיגוד, כמו גם נציגים משגרירות גרמניה בישראל, ממכון הייצוא הישראלי ונציגי חברות סייבר ישראליות וגרמניות.

 

רועי ירום, נציג מטה הסייבר של ממשלת ישראל שנכח באירוע - הדגיש את התרומה הגדולה שיש לפלטפורמות כאלה לשיתוף של מידע בתחום אבטחת המידע והסייבר. עמנואל בן זקן, מנכ"ל חברת Checkmarx אמר: "חברת Checkmarx מקדמת בברכה את שיתוף הפעולה עם איגוד הסייבר הגרמני וכל החברים בו. היוזמה הזו מוכיחה את שיתוף הפעולה ההדוק שיש בין גרמניה לישראל".

 

עוד הוסיף בן זקן: "אנחנו מעודדים מאוד את קהילת הסייבר הגלובלית בכל התחומים, מקדמים שיתופי פעולה בין גופים ממשלתיים והסקטור הפרטי, כמו גם את כל תחום המחקר האקדמי, כל זאת במטרה לספק הגנה מפני אתגרי הסייבר שעימם מתמודד העולם ועם אלה שהוא צפוי להתמודד בשנים הבאות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x