$
הייטק והון סיכון

סיסקו מפטרת 30 עובדים ממרכז הפיתוח בירושלים

לא ידוע אם הפיטורים הנוכחיים הם חלק מהשינוי הארגוני שעוברת חברת הטכנולוגיה או מהלך עצמאי

מאיר אורבך 08:0615.03.17

ענקית הטכנולוגיה מפטרת עשרות עובדים ממרכז הפיתוח בירושלים. לפי הערכות, בשלב הנוכחי מדובר על פיטורים של כ־30 עובדים מתוך כ־1,000 עובדי החברה בעיר.

עד כה פוטרו מעל ל־100 עובדים מהמרכז בירושלים כחלק מהליך השינוי הארגוני שעוברת החברה.

מרכז הפיתוח של סיסקו בירושלים הגדול ביותר של החברה בישראל, לצד המרכז בנתניה. המרכז הוקם בעקבות רכישת חברת NDS הישראלית שפיתחה כרטיסים לאבטחת תוכן דיגיטלי ב־2012 בתמורה ל־5 מיליארד דולר. עד לרכישת אינטל את מובילאיי אתמול ב־15.3 מיליארד דולר, קניית NDS נחשבה לגדולה ביותר בישראל.

בעקבות הרכישה, סיסקו נאלצה לבצע שינויים רבים כולל בהנהלתה, בכיוון הפעילות והתמודדה עם עזיבת בכירים. באוגוסט 2016 הודיעה החברה העולמית על כוונתה לקצץ כ־7% מכוח האדם בעולם, בעוד שישראל היתה בין הנפגעות הקטנות יותר. לפי הערכות היו אמורים לעזוב את החברה בין 150–200 מעובדי החברה בארץ.

 

מנכ"ל סיסקו העולמית צ'אק רובינס. הדגיש את מחויבות החברה העולמית לזו הישראלית מנכ"ל סיסקו העולמית צ'אק רובינס. הדגיש את מחויבות החברה העולמית לזו הישראלית צילום: אי פי איי

 

עדיין לא ברור אם הפיטורים הנוכחים הם חלק מתהליך זה או שמא הם חלק מגל פיטורים חדש.

 

בינואר ביקר מנכ"ל החברה צ'אק רובינס בישראל והדגיש את מחויבות החברה העולמית לזו הישראלית. זה היה ביקורו הראשון בישראל, שנערך לציון 20 שנות פעילות בארץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x