$
הייטק והון סיכון

טאבולה תאפשר הורדת אפליקציות ישירות מההמלצות

"אנחנו מצפים להכנסות של 100 מיליון דולר מהפלטפורמה החדשה בטווח הארוך" אומר אדם סינגולדה, מנכ"ל ומייסד החברה. טאבולה גייסה עד היום 150 מיליון דולר ויש לה כמיליארד משתמשים בחודש

מאיר אורבך 14:0008.03.17

חברת גילוי התוכן טאבולה משחררת כלי חדש שיאפשר הורדה של אפליקציות ישירות מההמלצות של החברה. בשיחה עם "כלכליסט" אומר אדם סינגולדה, מנכ"ל ומייסד החברה, "עוברת עלינו שנה מצויינת עם מכירות בקצב של כמעט מיליארד דולר בשנה. עד היום אפשרנו להגיע דרך ההמלצות שלנו לתוכן חדש ולמוצרים, כיום אנחנו מוסיפים את האפשרות להוריד אפליקציות", אומר סינגולדה.

 

"התחברנו למספר חברות דוגמת אפספלייר הישראלית, כך שכל מי שיוריד דרכנו אפליקציה יוכל לדעת לא רק כמה השתמשו בה אלא גם כמה עלות הקנייה ללקוח ועוד", אומר סינגולדה. בהתייחסו לירידה הכללית להורדות אפליקציות בעולם, אמר סינגודלה שהוא חושב שיש עדיין שוק עצום לאפליקציות במזרח הרחוק וכן ביקוש עצום להורדות של משחקים. "במזרח הרחוק הדרך היחידה של הרבה אנשים לגלוש היא דרך המובייל, אין להם מחשב או טאבלט, כך שאצלם הורדת אפליקציות היא עדיין עסק חי מאוד. אנחנו מצפים בטווח הקרוב להכנסות של עשרות מיליוני דולרים ובטווח הבנוני רחוק להכנסות של לפחות 100 מיליון דולר מהפלטפורה החדשה שלנו".

 

אדם סינגולדה. ביקוש עצום במזרח הרחוק אדם סינגולדה. ביקוש עצום במזרח הרחוק צילום: David Pexton

 

"פייסבוק היתה למעשה החברה שפתחה את האפשרות של מפתחי האפליקציות לדעת מה עלות הגיוס של כל משתמש וכל מה שקורה באפליקציה. אנחנו מציעים את זה כיום גם בעולם הפתוח באמצעות החיבור שלנו עם כל החברות והאפשרות להוריד דרך ההמלצות שלנו", אומר סינגולדה.

 

טאבולה מעסיקה כיום 600 עובדים בכל העולם, כאשר מרכז הפיתוח של החברה נמצא בישראל. החברה השלימה בשנה האחרונה שתי רכישות של חברות ישראליות: קונברט מדיה וקומרס סיינס. "אני שמח מאוד שיש לנו שני יזמים שעובדים איתנו ועוזרים לנו לפתח את החברה ומוסיפים לה רוח יזמית", אומר סינגולדה.

 

עד היום גייסה החברה הישראלית כ-150 מיליון דולר. יש לה כמיליארד משתמשים ייחודים בחודש עם 360 מיליארד המלצות של וידיאו ותוכן. בין לקוחות החברה MSN הפינגטון פוסט, USA Today שיקגו טריביון ואחרים. מטה החברה נמצא בניו יורק ויש לה משרדים גם בלונדון, לוס אנג'לס, ניו דלהי , בנגקוק, שנחאי, בייג'ינג, סאו פאולו, איסטנבול, סידני ועוד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x