$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Cymulate גייסה 3 מיליון דולר

המערכת של סימולייט מאפשרת לארגונים לבצע סימולציה של מתקפות בזמן אמת במקום להסתמך על בדיקות תקופתיות שמבצעות חברות צד שלישי

מאיר אורבך 15:2207.03.17
חברת הסייבר הישראלית סימולייט (Cymulate) גייסה 3 מיליון דולר בהובלת קרן ההשקעות האמריקנית ססקואנה. הגיוס מצטרף לסבב סיד בו גייסה החברה 3.5 מיליון דולר, מהם חצי מיליון מאייל גרונר שמכהן כדירקטור בהנהלת החברה.

 

סימולייט פיתחה פלטפורמה המאפשרת לארגונים לבצע סימולציה של מתקפות בזמן אמת, תוך בחינת עמידות מערך האבטחה הארגוני מנקודת מבטו של התוקף הפוטנציאלי. המערכת מאפשרת לבחון את מוכנות הארגון למתקפות כופרה ופישינג כמו גם מאתרת פרצות מורכבות יותר, דרכן יוכלו האקרים להשתלט על מחשבי וישומי הארגון.

 

מימין: אייל וקסמן ואביחי בן יוסף  מייסדי חברת Cymulate מימין: אייל וקסמן ואביחי בן יוסף מייסדי חברת Cymulate

 

הגיוס יאפשר לסימולייט להרחיב את המשך פיתוח הכלים האוטומטיים שלה, לגייס כ-15 עובדים נוספים (כיום מועסקים בה שמונה עובדים) ולהקים מערך מכירות בארה"ב.

 

השוק הכספי של מבדקי אבטחת המידע והסייבר, כחלק משירותי Cyber As A Service, שבו פועלת סימולייט, מוערך בכ-6 מיליארד דולר בארה"ב ובאירופה בלבד. כיום ברור לחברות שלא ניתן להסתמך על בדיקות תקופתיות, שמבוצעות באמצעות חברות צד שלישי, והפלטפורמה של סימולייט מאפשרת לכל ארגון לבחון את מצבו למול איומי התקיפה העדכניים בכל עת.  

 

את סימולייט הקימו אייל וקסמן, המשמש כמנכ"ל ואביחי בן יוסף, המשמש כ-CTO, שניהם יוצאי חברת אבטחת המידע אבנת.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x