$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

סינוגה מדיקל גייסה 50 מיליון דולר מחברה סינית

ההשקעה התבצעה על ידי BOE הסינית, יצרנית של מסכי TFT. סינוגה פיתחה מערכת לניהול וניטור מדדים רפואיים וגייסה עד כה כ-20 מיליון דולר

מאיר אורבך 14:5706.03.17

חברת סינוגה מדיקל מאור עקיבא גייסה 50 מיליון דולר מהחברה הסינית BOE מבייג'ינג. בתמורה תקבל החברה הסינית אחזקות בשיעור של 23.81% ממניות החברה הישראלית. BOE היא יצרנית של מסכי TFT.

 

במסגרת הרחבת פעילותה בתחום הרפואי מצאה החברה הסינית שהטכנולוגיה של סינוגה מדיקל מתאימה לתוכניות האסטרטגיות שלה.

סינוגה מדיקל מפתחת מערכת מבוססת ענן לניטור מדדים רפואיים סינוגה מדיקל מפתחת מערכת מבוססת ענן לניטור מדדים רפואיים צילום: pixabay

 

סינוגה פיתחה מערכת מבוססת ענן לניהול ולניטור מדדים רפואיים. המערכת מבוססת על קו מוצרים לא פולשני שפיתחה החברה החל משנת 2004. בשלב הראשון התמקדה החברה הישראלית בתחום של הסכרת אך כיום מנטרת מגוון רחב של מדדים. בנוסף חתמו החברות על הסכם שיתוף פעולה לשיווק מוצרי החברה הישראלית בסין וכן לפיתוח קו מוצרים חדש לשוק הרפואי המקצועי המתבסס על הטכנולוגיה של של החברה הישראלית.

 

ב-2014 גייסה סינוגה 12.5 מיליון דולר מקרן סינית בשם GoCapital. סינוגה מדיקל הוקמה ב-2004 על ידי ד"ר יוסף סגמן, שהקים בעבר את חברת אופלוס טכנולוגיות לייצור רכיבים לטלוויזיות ושנמכרה ב-2005 לאינטל. החברה גייסה עד כה כולל ההשקעה החדשה כ-70 מיליון דולר.

בעבר היו לחברה הישראלית הסכמי שיתופי פעולה עם חברת טקססי אינסטרומנטס במסגרת שיתוף פעולה למחקר ופיתוח דרך הקרן הדו לאומית, קרן בירד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x