$
תקשורת

פרטנר מביאה את ערוץ Vice לישראל

הטלוויזיה של פרטנר תשדר עם השקתה בחודשים הקרובים את ערוץ VICELAND, וזאת כחלק מההתרחבות העולמית של Vice

אלירן מלכי 22:0302.03.17
קבוצת המדיה Vice, המתמחה בתוכן דיגיטלי לצעירים, הכריזה השבוע בוועידת המובייל העולמית בברצלונה (MWC), על שיתוף פעולה עם פרטנר בישראל אשר במסגרתו ישודר ערוץ Viceland בטלוויזיה של פרטנר עם השקתה בחודשים הקרובים. פרטנר נבחרה כשותף מקומי כחלק ממהלך התרחבות העולמי של Vice.

 

 

 

ערוץ Viceland, בניהולו של הבמאי המוערך ספייק ג'ונס, הושק לפני שנה בדיוק בצפון אמריקה, ומאז התרחב לאנגליה, צרפת, בלגיה והולנד. הערוץ משדר תכנים מקוריים, חדשות, סדרות דוקומנטריות, לייף סטייל וריאליטי, המותאמים לדור הדיגיטלי, ועוסקים בסוגיות חתרניות וחברתיות, בשילוב כוכבים מוכרים של דור ה-Y. בין תכני הערוץ: תוכנית בישול בהובלת אמן ההיפ הופ האמריקני אקשן ברונסון, מסע דוקומנטרי של השחקנית אלן פייג' בין קהילות להט"ב במדינות שונות, ותכניות דוקו בנושאי פשע ותרבות הסמים הקלים ברחבי העולם.

 

 

 

איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, אמר כי "קבוצת Vice הצליחה בפיצוח תוכן המותאם לדור המילניאלס, ואנו גאים בבחירה שלהם לחבור אלינו לקראת כניסתנו לשוק הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל. ערוצים כמו Viceland, ערוץ הגיימרים GINX שגם אותו פרטנר השיקה לראשונה בישראל, ותכנים נוספים שפרטנר תציע על גבי פלטפורמת אנדרואיד TV, ייתנו מענה איכותי וחדשני לצופי הטלוויזיה בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x