$
הייטק והון סיכון

גיא אזרד מונה לתפקיד מנכ"ל מארוול ישראל

20 שנה אחרי שהצטרף לחברה כסטודנט, יחליף אזרד את המנכ"ל היוצא, יוסי מיוחס, שכיהן בתפקיד שש שנים. מארוול ישראל מפתחת שבבים ללא יצור בפתח תקווה וביוקנעם

מאיר אורבך 17:5020.02.17

חברת מארוול הודיעה היום על מינויו של גיא אזרד למנכ"ל מארוול ישראל. אזרד יחליף את יוסי מיוחס, מוותיקי מארוול ישראל שכיהן כמנכ"ל במשך 6 שנים. החברה מעסיקה 700 עובדים בישראל.

 

מארוול ישראל מפתחת שבבים ללא יצור (Fabless) והיא פועלת בשני אתרי פיתוח: בפתח תקווה וביוקנעם. המרכז הישראלי מוביל את פיתוח השבבים במארוול העולמית לתחום הנטוורקינג, מערכות מיתוג (Switching) למרכזי הנתונים של ארגונים ולחוות ענן של גדולי הספקים בעולם. כן מוביל המרכז הישראלי את הפיתוח של מערכות מוכללות (SoC – System on Chip) למגוון יישומים. מארוול העולמית מתמקדת כיום בשלושה תחומים מרכזיים: נטווריקנג, אחסון וקישוריות. תחום הנטוורקינג הוא כיום מנוע הצמיחה המוביל של מארוול ורובו מפותח בישראל.

 

גיא אזרד. הגיע לחברה כסטודנט גיא אזרד. הגיע לחברה כסטודנט

 

גיא אזרד החל את דרכו במארוול לפני כ-20 שנה כסטודנט, במהלך לימודיו בטכניון. לאחר מכן מילא במשך יותר מעשור שורה של תפקידי ניהול בתחום הפיתוח ההנדסי באתרי מארוול בארץ. אחרי שעזב את מארוול, היה מעורב במשך מספר שנים בהקמה ובניהול של שני סטארט-אפים שהתמחו בתחום השבבים (Ocean Technologies ו-Densbits Technologies). בשנת 2012 הצטרף אזרד למרכז הפיתוח של אריקסון בסן חוזה קליפורניה ושימש כדירקטור הנדסה, ובהמשך כיהן כדירקטור הנדסה בכיר במרכז המו"פ של אריקסון בבייג'ין. בשנת 2015 חזר למארוול ישראל ושימש כסגן נשיא החברה העולמית וסמנכ"ל הפיתוח של חטיבת ה-Switching העולמית.  

 

גיא אזרד מסר בתגובה: "למארוול ישראל יש כיום תפקיד מרכזי בפיתוח הדור הבא של תשתיות התקשורת של מרכזי נתונים וחוות ענן ברחבי העולם. הצוות הישראלי מתמודד עם האתגרים הטכנולוגיים הכרוכים באספקת קצבי תעבורה מהירים יותר ויותר בעולם של גידול עצום בהיקף הנתונים. זו הליבה הקריטית של העידן הדיגיטלי המאפשרת את המשך התפתחותו. אני נרגש להוביל את הצוות היצירתי והמוכשר של מארוול ישראל בהתמודדות עם האתגרים הללו".

 

אזרד הוסיף כי החברה מגייסת כיום עשרות מהנדסים נוספים במסגרת הרחבת הפיתוח של המוצרים האסטרטגיים הללו.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x