$
הייטק והון סיכון

קרדיפיי גייסה 13 מיליון דולר

החברה שפועלת מניו יורק ותל אביב מספקת פתרונות מבוססי ענן וביג-דאטה לשווקי הנדל"ן המניב בארה"ב וגייסה עד היום 23 מיליון דולר

מאיר אורבך 13:0013.02.17

קרדיפיי (Credifi) גייסה 13 מיליון דולר בסבב גיוס שני בהובלת קרן ההון סיכון הישראלית של Liberty Interactive, השתתפו בו גם המשקיעים הקיימים בחברה: הקרנות באטרי ונצ'רס, כרמל, OurCrowd, וחברת הייעוץ Stax. בנוסף, הצטרפה לסבב הגיוס קרן31 ונצ'רס, המנוהלת על ידי גלובל בריינס עבור חברת מיצוי פודוסן שהיא אחת מיזמות הנדל"ן המובילות ביפן.

 

קרדיפיי, שנוסדה בשנת 2014, מספקת פתרונות מבוססי ענן של ביג-דאטה לשווקי הנדל"ן המניב בארה"ב. החברה מעסיקה 75 עובדים ופועלות משני מטות עסקיים ותפעוליים – בניו יורק בתל-אביב. הגיוס הנוכחי מביא את סך גיוסי ההון של קרדיפיי ל-23 מיליון דולר, מאז שנוסדה ב-2014. הגיוס הנוכחי ישמש להרחבת פעילות המכירות והשיווק של החברה, ולהשקת מוצרים חדשים. מר מוטי ליכטנשטיין, שהוביל את סיבוב ההשקה מטעם הקרן הישראלית של Liberty Interactive, יצטרף למועצת המנהלים של קרדיפיי.

 

מנכ"ל קרדיפי אלי רזין מנכ"ל קרדיפי אלי רזין

 

מאגר המידע של קרדיפיי משתרע על פני כל 50 המדינות בארה"ב, ומכסה מעל 2.3 מיליון נכסים מניבים - משרדים, קניונים, בנייני מגורים, מחסנים ועוד - ו-13 טריליון דולר בהלוואות רגילות ובהלוואות מגובות אגחי"ם. הפלטפורמה של קרדיפיי כוללת מידע מפורט לגבי לווים, מלווים, פורטפוליות של חברות נדל"ן, וניתוחים אנליטיים מעמיקים של כל אלו. בין הלקוחות של קרדיפיי מוסדות פיננסיים מובילים בארה"ב, בעלי נכסים מניבים ומנהלי קרנות גידור.

 

"השלב הראשון שנדרש לשיפור שוק עצום זה, שנאמד ב-כ-15 טריליון דולר, הוא יצירת שקיפות מלאה בכל הנוגע לשוק הנכסים, המלווים והלווים של נכסי נדל"ן המניב", אומר מנכ"ל קרדיפיי, אלי רזין. "בשנתיים האחרונות הוכחנו כי אנו יכולים לעשות זאת באמצעות בסיס המידע המשוכלל והמורכב שלנו. בשלב הבא נמשיך לספק לקהל הלווים, המלווים ובעלי הנכסים כלים טכנולוגיים חדשים, שיאפשרו להם התבוננות עמוקה אף יותר בשוק, תוך כדי יצירת הזדמנויות עסקיות חדשות ומרגשות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x