שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Javelin Networks גייסה 5 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי פיתח מערכת סייבר שלא מתמקדת רק בכלי הקצה ומשתמשת בבינה מלאכותית כדי להגיב למתקפות בזמן אמת

מאיר אורבך 16:4309.02.17

חברת הסייבר הישראלית ג'אוולין נטוורקס (Javelin Networks) גייסה 5 מיליון דולר בסבב גיוס ראשון בהשתתפות קרן UpWest Labs של שולי גלילי וגילי בן ארצי, תומר וינגרטן, מנכ"ל חברת הסייבר הישראלית סנטינלוואן, RSL Capital, Hillsven Capital ומשקיעים פרטיים נוספים.

 

ג'אוולין נטוורקס פיתחה מערכת סייבר למניעת חדירות ופריצות ולהגנה על ה-Active Directory (חבילת כלי שירות לניהול רשתות בארגונים שפיתחה מיקרוסופט). החברה מעסיקה כיום 12 עובדים בתל אביב ומייסדה, רועי אבוטבול, עובר בימים אלה לארצות הברית בכדי להקים שם גוף מכירות. במקביל, מונה גרג פיצג'רלד לתפקיד COO בחברה וינהל את פעילויות המכירות, השיווק והתפעול שלה. פיצגרלד היה בעברו בכיר בסורפייר שנרכשה על ידי סיסקו, פורטינט וחברות נוספות.

 

רועי אבוטבול. מקים גוף מכירות בארה"ב רועי אבוטבול. מקים גוף מכירות בארה"ב צילום: יח"צ

 

החברה גם הכריזה על צוות מייעץ של לקוחותיה הכולל מספר בכירים מתעשיית הסייבר ביניהם מנהל המחשוב בעבר של רשות הגבולות בארצות הברית, נשיא חברת Bed Bath & Beyond ואחרים

 

לדברי רועי אבוטבול, מנכ"ל ומייסד החברה, "חברות מגינות היום בעיקר על נקודות הקצה: אפליקציות, רשתות ומכשירים ניידים. תחום ה-Active Directory מוזנח באמצעי ההגנה, למרות ש-9 מ-10 חברות משתמשות בחבילת הכלים. מרבית ההתקפות הקשות והפרצות בארגונים מתבססים על חדירה לנקודות הלא מוגנות האלו. באמצעות מערכות של בינה מלאכותית ויכולות ניתוח מתקדמות, אנחנו מסגלים להגיב בזמן אמיתי לכל מתקפה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x