$
הייטק והון סיכון

סיסקו תהפוך את ירושלים לעיר חכמה

עיריית ירושלים חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם חברת סיסקו, שתעמיד לרשותה מודלים אסטרטגיים וכלים יישומיים בתחומים כמו חינוך, רווחה, ביטחון ותחבורה

מאיר אורבך 18:1831.01.17

חברת סיסקו ועיריית ירושלים חתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה בין העירייה וסיסקו שמטרתו הפיכת ירושלים לעיר החכמה הראשונה בישראל. ההסכם נחתם במהלך ביקורו של מנכ"ל סיסקו העולמית, צ'אק רובינס בישראל לרגל חגיגות 20 שנה לסיסקו בישראל.

 

במזכר ההבנות נרתמים שני הצדדים לשתף פעולה, במטרה ליצור תשתית טכנולוגית מתקדמת, שתייעל את איכות השירות לתושבי העיר בתחומים אקוטיים לחיי היום יום, כגון חינוך, רווחה, ביטחון ותחבורה.

 

ניר ברקת ראש עיריית ירושלים ניר ברקת ראש עיריית ירושלים צילום: עמית שעל

 

במסגרת מזכר ההבנות, תעמיד סיסקו לרשות העירייה מודלים אסטרטגיים וכלים יישומיים שפיתחה לאורך השנים, תקדם חדשנות בעיר, ותעודד יזמים בתחום להצטרף עם פתרונותיהם ליצירת עיר וקהילה חכמה וחדשנית.

 

מנכ"ל סיסקו העולמית, צ'אק רובינס אמר: "לאורך השנים ישראל תמיד הייתה מהמובילות בחדשנות. בעשור הקרוב כל המדינות, הערים, העסקים, הבתים והמכוניות יהפכו דיגיטליים ואף התמ"ג יושפע מכך. אנחנו גאים להיות שותפים לתושבים ולהנהגה של עיריית ירושלים בתהליך חשוב זה, ומאמינים שהדיגיטציה של ירושלים בפרט וישראל בכלל תשמור על מיצובה לא רק בעבר אלא גם בעתיד כמובילת חדשנות עולמית ואף תייצר שיתופי פעולה אסטרטגיים חיוניים".

 

"מאז היווסדה לפני כ-3,000 שנה, היוותה ירושלים מרכז של התחדשות וחדשנות", אמר ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת. "היום, ירושלים רושמת ציון דרך היסטורי בדרך להפוך לעיר החכמה הראשונה בישראל ואחת מהערים המובילות בעולם. במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת סיסקו אנחנו מתכוונים להאיץ פיתוחים טכנולוגיים שישפרו את חיי התושבים בעיר, כגון: הגברת הביטחון האישי, שיפור מערך התנועה והתחבורה, ייעול מערך החנייה, קידום פתרונות חינוך מתקדמים ועוד. אני קורא ליזמים מירושלים וכל העולם לקחת חלק במהפכת העיר החכמה בירושלים".

 

מנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא מסר: "אנחנו בסיסקו מאמינים כי חדשנות היא כלי לצמצום פערים חברתיים וטכנולוגיים בין האוכלוסיות השונות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x