$
אפליקציות

ווטסאפ מוסיפה תמיכה מלאה בגיפים גם באנדרואיד

שלושה חודשים אחרי שהשיקה את היכולת בגרסת האייפון של האפליקציה, ווטסאפ מוסיפה תמיכה במשלוח גיפים גם בגרסת הבטא של אפליקציית האנדרואיד שלה

רפאל קאהאן 12:1411.01.17

ווטסאפ החלה להוסיף תמיכה בגיפים לגרסת האנדרואיד של האפליקציה, כמעט שלושה חודשים אחרי שהיכולת הושקה לגרסת האייפון. אמנם לאפליקציה הייתה תמיכה במשלוח גיפים אולם המשתמש היה צריך ליצור אותם בעצמו, מה שהגביל מאוד את השימוש בכלי. כעת האפליקציה מאפשרת לבצע חיפוש במאגר של Giphy או Tenor ולקבל את הגיף המתאים באבחת מקלדת.

 

המפתחים גם הגדילו את מספר פריטי המדיה שניתן כעת לשלוח בבת אחת מ-10 ל-30. בשלב הנוכחי היכולת החדשה קיימת רק בגרסת הבטא של האפליקציה. משתמשי האפליקציה הרגילה יכולים גם הם לקבל גישה לגרסת הבטא דרך גוגל פליי. עם זאת, כדאי לשים לב שגרסאות בטא עשויות להיות יציבות פחות מהגרסאות הסופיות.

 

 צילום: https://v1.std3.ru/bb/90/1456646541-bb90523ba3b61c62f02f8763f9efde1f.gif

 

גיפים הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות. מדובר בפורמט בו מייצרים סרטון קצרצר של שתיים-שלוש שניות או על ידי חיתוך של סרטון קיים או על ידי חיבור בין סדרה של תמונות סטילס או אלמנטים גרפיים. במקור גיפים פותחו כדי לאפשר תצוגה של פרסומות מונפשות בבאנרים בימים הראשונים של האינטנרט, אך עם הזמן הם הפכו לפורמט מדיה לגיטימי והם משמשים כיום כסוג של מם מונפש או כדרך להעביר מסר ללא צורך להכביר במילים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x