$
מכשירים

האפליקציות מוכיחות: צמידי הכושר של פיטביט ואמזון אקו היו שתי מתנות פופולריות בחג

אפליקציית ההתקנה של פיטביט זינקה למקום הראשון במצעד ההורדות של אייטונס ביום שלאחר החג, וזו של אקו למקום הרביעי, מה שמצביע על כך שהרבה אנשים קיבלו אותם כמתנה לחג

נמרוד צוק 11:4126.12.16
יצרנית הצמידים החכמים פיטביט נהנתה כנראה ממכירות מוצלחות במיוחד בחג המולד, אם לשפוט לפי הזינוק בהורדות אפליקציית האייפון החינמית שלה שכבשה אתמול (ראשון) את המקום הראשון במצעד ההורדות של אפל. האפליקציה נדרשת להתקנה הראשונית של הצמיד ואיננה מועילה למי שלא מחזיק אותו, כך שההסבר ההגיוני לעלייה הפתאומית בביקוש לה הוא מספר גדול של אנשים שקיבלו את הצמיד כמתנה לחג.

 

מאז ירד האפליקציה למקום ה-12 בלבד כאשר את המקום הראשון תופס עתה "סופר מריו ראן", המשחק החדש של נינטנדו. השפעה נוספת של הכריסמס על מצעד ההורדות אפשר למצוא בנוכחותן של שתי אפליקציות שמציגות את מסלול הטיסה המשוער של סנטה קלאוס על מפת כדור הארץ לאורך החג.

 

צמידים של פיטביט. מחזיקה ב-23% מהשוק צמידים של פיטביט. מחזיקה ב-23% מהשוק

 

משפחת מוצרים נוספת שנהנתה כפי הנראה ממכירות מוצלחות היא מכשירי אקו של אמזון, שהביאו את אפליקציית אלקסה למקום הרביעי במצעד. הרמקולים החכמים זוכים בימים האחרונים להבלטה גדולה מהרגיל באתר המכירות, כאשר ארבעת המקומות הראשונים ברשימת מוצרי האלקטרוניקה הנמכרים ביותר באמזון שייכים כעת לשני דגמי האקו דוט החדשים, לסטרימר פייר TV סטיק שכולל גם הוא את הסייענית אלקסה ולאקו מהדגם הקודם והגדול יותר.

 

פיטביט, שרכשה לאחרונה את יצרנית השעונים החכמים פבל, תפסה את המקום הראשון בשוק המחשוב הלביש ברבעון השלישי של השנה על פי נתוני IDC. החברה החזיקה בנתח שוק של 23% וצמחה ב-11% לעומת הרבעון המקביל ב-2015 כשהיא משאירה את אפל מאחור עם 5% מהשוק בלבד. זאת בזכות הדומיננטיות שלה בפלח השוק של הצמידים החכמים, שמהווה כעת 85% משוק המחשוב הלביש.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x