$
אפליקציות

פייסבוק מוסיפה למסנג'ר שיחות ועידה בווידיאו

שיחת הווידיאו בצ'ט יכולה לכלול עד 50 משתתפים קוליים, כאשר ששה מהם מופיעים על המסך באותו זמן. לטענת הרשת החברתית זהו הפי'צר אותו ביקשו המספר הגדול ביותר של משתמשי מסנג'ר

נמרוד צוק 19:0019.12.16
פייסבוק מיישרת קו עם המתחרות ומוסיפה פיצ'ר חדש למסנג'ר: שיחות ועידה בווידיאו. היכולת תהיה זמינה החל מהערב (שני) בגרסאות השירות לאנדרואיד ו-iOS. לטענת החברה מדובר בפיצ'ר אותו ביקשו המספר הגדול ביותר של משתמשי מסנג'ר אי פעם.

 

את השיחה יכול להתחיל כל אחד מהמשתתפים בצ'ט קבוצתי רגיל, כאשר כל אחד מהמשתתפים האחרים שהאפליקציה שלו תומכת בפיצ'ר יכול להצטרף בלחיצה על אייקון הווידיאו בפינה הימנית העליונה. לאחר שהשיחה החלה, ניתן לשלוח תזכורת פרטנית למשתמשים מסוימים או לכולם.

 

כך תראה שיחת הווידיאו באפליקציה כך תראה שיחת הווידיאו באפליקציה צילום: יח"צ

 

השיחה יכולה להכיל עד ששה משתמשי וידיאו, כאשר המסך מתפצל כדי להציג את כולם, ועד 50 משתמשים בסך הכל המצטרפים בקול בלבד. המשתמשים בגרסת האייפון של השירות יכולים להוסיף גם מסיכות תלת-ממדיות המתלבשות על פני המשתמש בזמן אמת, בדומה לפיצ'ר שנוסף באוקטובר האחרון לשירות לייב, על בסיס הטכנולוגיה של חברת MSQRD אותה רכשה פייסבוק במרץ האחרון.

 

 

"יותר ויותר אנשים משתמשים בצ'ט קבוצתי למטרות שונות כגון תכנון חופשה משפחתית, שיתוף בדיחות עם חברים או שמירה על האנשים הקרובים לנו מעודכנים. ל-245 מיליון איש שמבצעים שיחות וידאו במסנג'ר כל חודש, אנחנו מביאים עתה את האפשרות לשוחח גם בווידיאו עבור אותם רגעים ספונטניים בהם טקסט פשוט אינו מספיק", כתבה החברה בפוסט ההשקה של הפיצ'ר.

 

שיחות וידיאו קבוצתיות מוצעות כבר זמן רב אצל מתחרות כגון סקייפ וגוגל הנגאאוטס, כמו גם באפליקציית האוס פארטי החדשה מבית מירקט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x