$
חדשות טכנולוגיה

אלון מאסק חופר: הודיע על הקמת חברה חדשה בטוויטר

היזם הסדרתי פרסם סדרת ציוצים בחשבון הטוויטר שלו בה הודיע שהחברה הבאה שיקים תפתור את בעיית הפקקים על ידי חפירת "הרבה מנהרות"

רפאל קאהאן 16:3918.12.16
זה עשוי להישמע כהלצה או סתם התמרמרות מהסוג שמפטירים כשאנחנו נמצאים באמצע הפקק של איילון - אבל עבור אלון מאסק, זו כנראה תכנית-אב עבור המיזם הבא שלו. היזם הסדרתי צייץ אמש במהלך פקק שהוא מתכנן לפתור את בעיית התנועה העמוסה בעזרת חפירה של מנהרות, "הרבה מהן", הוא ציין.

 

באתר recode אמנם ציינו שציוצים אינם בד"כ מקור אמין לדיווח על תכניות הקמה של מיזמי תשתיות. אך כשהמצייץ הוא מאסק, שנבחר זה מכבר להצטרף לצוות היועצים המיוחד של הנשיא הנבחר דונלד טראמפ, גם להערות רוטנות עשויה להיות השפעה על המציאות. במיוחד אם לוקחים בחשבון שאחת מתוכניותיו של טראמפ כוללת השקעה של טריליון דולר בשיפוץ וחידוש התשתיות האמריקאיות - ביניהן מן הסתם גם הכבישים.

 

מאסק סיפק ארבעה ציוצים בנושא ובשלישי הוא אף חשף את השם המיועד לחברה החדשה: The Boring Company, משחק מילים על המושג חפירה באנגלית. אם ביוגרפיה בטוויטר עשויה להעיד משהו על רצינות כוונותיו, אז מאסק אכן הוסיף לשלו את מיזם המנהרות, תוך שהוא מדגיש את אותו.

 

אלון מאסק. לא ברור אם הוא מתבדח או מתחיל לגייס עובדים אלון מאסק. לא ברור אם הוא מתבדח או מתחיל לגייס עובדים צילום: בלומברג

 

מאסק אינו זר לעסקי התחבורה. טסלה, מיזם המכוניות החשמליות המצליח שלו הפך לאחד המיזמים המוצלחים בתחום וספייס X חברת החלל שבבעלותו כבר מכינה תוכניות על טיסות מאוישות למאדים. נראה אם כך שאם מאסק אכן רציני בכוונותיו - הסיכוי שהוא יצליח לחפור מנהרות שיצילו אותנו מהפקקים יכול להתממש בשנים הקרובות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x