$
הייטק והון סיכון

נקסט אינשורנס תשתף פעולה עם ענקית ביטוחי המשנה MunichRE

הסטארט-אפ הישראלי השלים השנה גיוס סיד ענק של 13 מיליון דולר. המודל שפיתח מאפשר לבעלי עסקים קטנים לרכוש ביטוח עסק מותאם אישית אונליין

מאיר אורבך 11:4218.12.16

חברת נקסט אינשורנס הודיעה שהיא חתמה על הסכם עם ענקית ביטוחי המשנה הבינלאומית מינכן-רה (MunichRE) במסגרתו יאפשרו רכישת פוליסת ביטוח עבור עסקים קטנים בארה״ב. כחלק משיתוף הפעולה ישיקו השתיים כיסוי ביטוחי לצלמים אשר יוכלו לרכוש ולחדש את פוליסת הביטוח שלהם דרך אתר האינטרנט באופן מהיר ופשוט.

 

״שיתוף הפעולה הזה יאפשר רמה חדשה לגמרי של שירות ושימוש פשוט ללקוחות אלה״ אמר גיא גולדשטיין, מנכ״ל ומייסד החברה. ״לאחר הצלחה מצויינת עם הביטוחים למאמני כושר, אנחנו מתרגשים לאפשר גם לצלמים ליהנות מביטוח מצויין דרך הפלטפורמה שלנו״. צלמים יוכלו לשלם עבור ביטוח דרך נקסט אינשורנס על בסיס מנוי חודשי בכל ארה״ב. חבילות הביטוח המוצעות מותאמות אישית לצרכי הצלמים.

 

מייסדי נקסט אינשורנס. מימין אלון חורי, גיא גולדשטיין  נסים טפירו מייסדי נקסט אינשורנס. מימין אלון חורי, גיא גולדשטיין נסים טפירו

 

במרץ השנה השלימה החברה גיוס סיד ענק של 13 מיליון דולר בהובלת המשקיע הפרטי אורן זאב, קרנות ההון סיכון TLV Partners של איתן בק ורונה שגב ו-Ribbit Capital.. החברה נוסדה על ידי גיא גולדשטיין, נסים טפירו ואלון חורי, מייסדי חברת צ'ק הישראלית, שנמכרה לאינטואיט בכ-400 מיליון דולר דולר.על פי דו"ח משנת 2016, שפורסם על ידי MCkinsey & Co, לשוק מסחרי זה יש פוטנציאל טוב לצמיחה. הדו״ח מצא כי כמעט 40% משוק זה בארה״ב אינו מכוסה ביטוחית. נתון זה מעיד על הזדמנות משמעותית לצמיחה גדולה עבור החברה.

 

המודל של Next Insurance יאפשר לבעלי עסקים קטנים לרכוש את ביטוח העסק המיטבי עבורם אונליין ותוך מספר דקות, באמצעות מערכת משוכללת ובהתאם לנתונים שבעלי העסק הזינו. בכך יחסכו בעלי העסקים במשאבים והוצאות על ביטוחים פחות רלוונטיים לפעילותם, כפי שקורה היום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x